Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zárkózottság,gond ez?

Figyelt kérdés

Elég zárkózott típus vagyok.párkapcsolatban vagyok már 4 éve,együtt élünk van egy cicánk és babát várunk.

Párom szerint ez probléma nálam,vagyis szerinte nem normális hogy ennyire zárkózott vagyok.

Nincsenek barátaim,de vannak ismerősök akikkel azért eltudok beszélgetni de megtartom azért a távolságot.

Az a típus vagyok hogy akit szeretek azért tűzbe is megyek,viszont egy idegenért a kisújjam nem mozdítom.

Elvagyok egyedül és sokszor érzem úgy hogy nem szeretem az embereket, természetesen kivétel ez alól a családom. Ez a jövőre nézve probléma lehet?eddig nem volt az,egy magabiztos ember vagyok és olyan akinek ami a szívén az a száján.és télleg,egyentalán nem hiányzik senki sem az életemből. Valami baj van velem?vagy más is van így?



2020. máj. 15. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
18%

Én is ilyen vagyok, többek között ezért teljesen kizárt, hogy gyereket vállaljak. Te felfogod, hogy vagy 20 évig efektíve nem leszel egyedül, nulla én-időd lesz, béna játékokat kell játszani, pofázni kell rengeteget feleslegesen?

A gyerekemnek se lenne jó, ha az összes idióta momzillát elküldeném a francba akik mondjuk a barátai szülei. Én biztos nem járkálok babazsúrra, egy percet nem vagyok hajlandó idiótákkal beszélgetni attól, hogy ők xy szülei. Na többek között ezért nem kell gyereket vállalni ha valaki ilyen. Gondolni kéne a gyerekre is reálisan látni a gyerekvállalás azon aspektusait amit soha de soha nem leszel képes megcsinálni mert együtt jár mindennel amit szívből gyűlölsz.

2020. máj. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Félreértessz vagy nem jól fejeztem ki magam.. Már most imádom a gyerekem és pl. Már most nézem hogy hova lehetne menni babaúszásra mert mindent szeretnénk megadni neki.teszem fel ha ott van egy tásaság, heti 2 alkalommal akkor valszeg tudnék beszélgetni velük csak éppen kellő 'távolsággal'és nem mélyíteném a kapcsolatot velük.de télleg, a gyerekeket imádom
2020. máj. 15. 21:47
 3/4 anonim ***** válasza:
29%

Nem jó ötlet így gyereket vállalnod. Én se tenném, ha nő lennék. (Férfiként könnyebb megúszni, elégséges védelemmel és felkészültséggel).


Egyszerűen nagyon sok embertípus van akiknek nem való a szülőség. Sőt, szerintem alapvetően csak néhány van akiknek való, rajtuk érződik is, ők boldogok úgy.

2020. máj. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Akkor úgy irom hogy bizalmatlan vagyok az emberekkel.

Hidjétek el mindent megfogok tenni a gyerekemért hogy a legjobb anya lehessek számára.

Csak sokszor mondja a párom hogy furcsálja ezt bennem,meg ha véletlen egyszeris veszekedünk akkor jó lenne ha lenne egy barátnőm akinek elmondhatnám.de én nem érzem azt hogy bárkinek is elkellene mondanom ha van is bármi problémám

2020. máj. 15. 21:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!