Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi számít egészséges mennyiség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít egészséges mennyiségű veszekedésnek és mi az ami már túl sok?

Figyelt kérdés
2020. máj. 16. 01:01
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Nincs olyan, hogy egészséges veszekedés. Ha veszekedtek az annyit jelent, hogy nem tudtok kommunikálni. Na meg persze ahol gyakori ott kicsit sem illetek össze ha ennyi ellentét van és egyáltalán van min vitázni. Nyilván senki nem tökéletes, évente 1-2 alkalommal előfordul, hogy nem úgy szóltok egymáshoz vagy nincs energiátok asszertíven kommunikálni. Nekem ennél több már nem férne bele.
2020. máj. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Ami még jólesik. Nem komoly, nincsen durva sértegetés, és mindkét fél jól érzi magát egy kis emelthangú odamondogatás után, és aztán egyetértésben folytatják a napot. Az igazi az ha nem egymásra haragszanak hanem valami külső körülményt vezetnek le. De persze jobb ha minden szerencsésen alakul.
2020. máj. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%

Nekem minden tul sok. Nem azt mondom, hogy osszedol a haz meg kukazom a kapcsolatot 1-2 veszekedes miatt, de tok felesleges, eleve el sem kellene odaig jutni.

Legutobb is olyan hulyesegen veszekedtunk, amit siman meg lehetett volna barmikor beszelni elotte amikor epp aktualis es nem kellett volna veszekedni. De ezt meg pl nem tartom olyan komoly veszekedesnek, mert tartott kb ot percig, es mivel masnap menstrualtam, reggel eleve elbogtem magamat azon, hogy lejart a ket doboz tejbol az egyik ket napja. Igy ha epp nem lett volna az adott tema, ot percet siman tudtam volna helyette azon is veszekedni a parommal, hogy nem igaz, hogy nem tartja eszben, mikor jar le a tej :))

Annak szerintem semmi ertelme, ha gyujti az ember a serelmeket magaban aztan neha ajtokat csapkodnak meg anyaznak egymassal, aztan beke-szex es minden happy a kovetkezo veszekedesig.

2020. máj. 16. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%

Komolyabbakból talán évi 2 van, hisztiből vagy durcizásból több, pl. menzesz előtt képes vagyok kiakadni mindenen, barátom szerint néha nehéz eset vagyok, de szerintem annyira nem vészes.

De össze tudom hasonlítani az exemmel, ott az utolsó 3 hónapban volt kb heti 3 nagyobb veszekedés, szakításunk hetén meg minden nap.

Fontos az, hogyha te menstruációkor nyűgösebb vagy, ezt a párod is felismerje, és ne hergeljen, és legyen megértő, de törekedni kell, hogy fogd vissza magad, de mindenesetre ne bánts meg, ha meg hülye voltál 2 órája, tudj bocsánatot kérni.

2020. máj. 16. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

Attól lesz egészséges, hogy megoldásokról szól vagy egymás letaposásáról. Ha úgy veszekedtek (vitáztok), hogy nem győzni akartok, hanem közös megoldást, az mondható egészségesnek. És mivel egy konstruktív dolog, a konfliktus megoldásával a probléma sem tér vissza és nem kell újra azon pörögni. Lesz más persze, de ez nyilván egy ritkuló tendenciát mutat és kevesebbszer fordul elő, hiszen azzal jár, hogy jobb lesz a kapcsolat és mindkét fél elégedett lesz az új megoldásokkal.


A romboló veszekedésnél meg folyamatosan futjátok ugyanazokat a köröket, a másik olyankor inkább ellenség, mint társ és békülés ide vagy oda, a probléma megmarad és ugyanúgy egymásnak fogtok miatta rontani újra és újra...

2020. máj. 16. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%

Egeszseges veszekedes ruszki modra....


[link]

2020. máj. 16. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%
6os ez jó! :D
2020. máj. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
#5 Baromi szomorú, hogy a mai világban még mindig van akinek nem egyértelmű, hogy a vita és a veszekedés két TELJESEN külön fogalom amiknek a leghalványabb köze nincsen egymáshoz...
2020. máj. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem az nem rossz ha pl történik valami, pl hangzavar van és nem lehet hallani egymást, és emiatt kiabál a 2 fél, mérgesen hogy miért is van épp hangzavar, ilyenkor ne jöjjön oda ideggyenge 3. személy hogy mit kiabáltok. Azért kiabálnak mert pl nyitva az ablak és kint motoroznak, csak kiabálva hallani egymást. Ez végül is nem tudom veszekedésnek számít e, mert mindkettő mérges, csak nem egymásra, de egymással beszélnek, mert épp dolgoznak valamin. Aztán a rossz körülmények elmúlnak, és halkan folytatják. Addig esetleg néha káromkodnak (nem egymásra hanem a helyzetre).
2020. máj. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!