Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A sràcok mièrt unnak bele a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sràcok mièrt unnak bele a jo pàrkapcsolatba es nem utasitanak el màst?

Figyelt kérdés

Amikor összejövök egy sràccal vagy spontàn vagy filmbe hillö huzavonàkkal véletlenekkel, kialakul bennük valami szerelem, küzd harcol, hodit, vagy csak megszeret, bemutat mindenhol, jàrunk.

A kapcsolatok eleje fokozottabb adrenalinnal jàr, alkalmazkodunk, àtalakul komollyà, lesznek közös jövötervek is,eltelik igy 2-4 èv.


Es ezen a ponton, amikor minden a sinen van, egy a hullàm, harmonia van, kialakul a rendszer, beilleszkedtünk egymas csaladjaba haveri körébe, a szex rendszeres, együtt élünk, mindkettünknek van sajat karrierje is celjai munkaja, szoval egyéni élete is, mondhatni teljesen normalis/jo minden, EZEN a ponton mindig elkezdenek màsra vadàszni, vagy spontàn befigyelö kisertesekbe gondolkodas nelkül beleugrani.


Beszélgetéseknél meg siman kiderül abbol a lekezelö, piti dolgokkal hibàztato stilusukbol, hogy egyszerüen csak nem szeret màr csak ugy, es ez a gyökere az egésznek.


Most jobb lenne ha mindig szitanék vmi feszkot egy kapcsolatba hogy fenn legyen bennük tartva a vadàszösztön vagy adrenalin vagy bàrmi?


En ha megszeretek valakit, en stabil vagyok, azaz en 4 ev mulva is szeretem a màsikat. De a sràcokban ez mindig elmulik. Jönnek mennek az érzéseik.


Mig persze màshol pl bnöm, szüleim irdatlan hosszan vannak kapcsolatban, gyerek eljegyzés stb

Az en kapcsolataim meg max 4 évesek, de inkàbb 2. Es mindig olynkor mennek gallyra mikor mar minden a sinen van es bejàratott összeszokott életünk lett.olyankor egyszerüen kilépnek.


25 nö



#szakitàs ok nélkül #megcsalàs ok nélkül
2020. máj. 16. 07:21
 1/10 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%

Általánosságban azt látom, hogy legyen szó bármilyen nemű emberről, valahol mintha elfelejtődött volna a felelősségtudat, és a kitartás. Valahol kiveszett a gondoskodás az emberek igen nagy részéből. Nyilván nem mindenkiből (akinek nem inge ugye...), de nagyon sokakból. Ez az alapvető probléma.

Plusz, azt is észrevettem, hogy sok ember magába fojtja a sérelmeit, nem hajlandó elmondani, ha valami nem jó neki. Vagy elmondja,de a másik fél nem partner a problémamegoldásban.

Szerintem ez a baj. Nem feltétlenül a te esetedre vonatkoztatva, hanem globálisan.

2020. máj. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

En azt vettem észre eleve ott kezdödnek a gondok is ahol a szerelem/szeretet mulik. Ott kezdödik ez a màs szemmel nézem a masikat, belekötök ebbe abba, bolhabol elefàntot is csinàlni.


Egyik exem olyanokat hozott fel vélt sèrelmeinek hogy amikor egyszer reggelit hozott be hisztis voltam éppen(pont megjött amugy) a köszönöm meg hàla meg ilyenek helyett.

Màsik exem belém akarta beszélni hogy tenyleg pàr mikropici anyajegy miatt en szégyeljem magam mert erdekes, 2 ev mulva ezen kezdett problemazni.

Nekem eszembe nem jutna a szerelmem ilyenekkel tàmadni. Ez tenyleg olyanokban jön elö akik valahol màr nem is szeretik a màsikat es az is bajuk hogy egyaltalan a màsik levegöt vesz.

2020. máj. 16. 08:10
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy azért, mert unalmas és elviselhetetlen vagy hosszú távon, vagy azért, mert olyanokkal jöttél össze, akik hamar ráunnak egy nőre.
2020. máj. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

De nekik mièrt unalmas egy bejàratott stabil élet, ha erröl lenne szo?

Miert csak addig jo, mig csiszolodni kell, mig akadàlyok vannak, mig a közös fészek kialakitasanak zökkenései, mig nem tudsz oldott lenni a masik csalàdjànàl stb.

Hirtelen miert lesz unalmas nekik ha màr minden klappol VÉGRE es nyugi van? Baràtok, szabadidö, célok stb a sinen. Nincs feszko meg veszekedés, meg szakitas kibekülés huzavona.


A szomszédot is hallom akaratlanul nö -ffi élnek együtt, a srac gitàrozni is szokott, sokszor jönnek hozzajuk baràtok, vendégek, rengeteget nevetnek beszélgetnek együtt, stabil több éves kapcsolat, es ott àm nem lelép a pasi, ebböl az "unalmas"jóból, hanem gyereket vàllalnak.


Szoval megannyi màs helyen is van harmonia meg bejàratott kapcsolat, mégsem fèr oda be egy harmadik közèjük.


Én mièrt csak àtjàro vagyok mindig?

2020. máj. 16. 09:25
 5/10 anonim ***** válasza:

A stabil, a megszokott, a régi, az sokaknak mindig unalmas lesz egy idő után. Nem lesz ott az a pezsgés amit az elején érez az ember. Ezt a legtöbben nem tudják elfogadni, és újra majd újra át akarják élni, mert más nincs az életükben amivel ezt pótolják, illetve ekkor érzik magukat jól , és értékesnek ha ezt teszik.

De nehogy azt hidd hogy csak a férfiak. Rengeteg nő is ugyanígy van. De, ha kicsit beleásod magad a férfi és női működésekbe, akkor nagyon sok kérdésre választ fogsz kapni.

Ami biztos hogy nem mindenki ilyen, én 10 évig voltam kapcsolatban egy nővel, ahol pont ő volt az aki félrelépett, mert beleunt a kapcsolatba , a problémákba. Nekem eszembe nem jutott volna másnál keresni a megoldást...

A lényeg hogy ha valaki elég jól ismeri önmagát, és az emberi működéseket, akkor ha azt az energiát inkább a kapcsolatára fordítja , ahelyett amit nagyon sokan a szeretőjükre, sok kapcsolat tudna hosszútávon működni. De ehez mindkét félnek ugyanazt kell tenni. Az nem működik ha csak az egyik akarja.

2020. máj. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ezért is tippeltem arra hogy akkor generaljak folyamat vmi feszkot meg legyek elérhetetlen vagy hoditando kapcsolaton belül is? Azaz soha nem engedhetem meg azt magamnak hogy egyszer vegre nyugodtan hatradölhessek hogy JO kapcsolatom van, mert mindig kell legyen valami ami felkavarja az àllovizet?

Miert ilyen kiègett a masik mindig egy idö mulva?

Nekem minden nap ujes pezsgès, es minden napot köszönök, ha a szerelmemmel lehetek, ök meg mennek màs vizekre csak ugy, mert miert ne alapon.

Mindig pont akkor amikor kezdek megnyugodni.


Egyik Tom es Jerryben volt talan ilyesmi hogy Tom kiprobàlja a hölégballont folyamat paràzik rajta elethalal harcot viv de az szépen repül, es mindig amikor màr megnyugodott es hatradöl, akkor kezd zuhanni. Szoval pont a repülés öröme igy mindig kimarad. A lényegét nem kapom meg soha igy egy kapcsolatnak. Mert amikor beüt hogy nah végre minden a helyén és valoban élvezhetném önfeledt, meglett az albi van munkank megélünk kirepültünk kiizadtuk magunkat, vegre minden oké,a masik lelép.

2020. máj. 16. 11:41
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem, félreérted a mondandóm lényegét!

Soha se játszmázz egy kapcsolatban. Ne provokálj ki semmit, ne legyél elérhetetlen, ne hisztizz. Ezekkel csak feszültséget lehet gerjeszteni, de te pont nem arra vágysz!


Olyanokkal kerültél kapcsolatba eddig, akik ilyenek voltak. Ez nem azt jelenti hogy minden férfi ilyen.

Személy szerint örülnék egy ilyen nőnek mint te vagy . Mert én is inkább az állandóságot keresem egy kapcsolatban és nem a pezsgést.

De ez annyira sok összetevős dolog, és nem is biztos hogy a te kapcsolataid is azért mentek tönkre mert a másik újra vágyott....

2020. máj. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is most vetettem véget a kapcsolatomnak, mert ő szünetet kért, mert nem tudja mit akar pontosan. Véleményem szerint egy nagyon jól működő kapcsolat volt a miénk. Az ő problémája az volt, hogy már nem olyan mint az elején. Nincs meg az a pezsgés. Így egyszer nagyon szeret, egyszer pedig mintha soha semmi köze nem lett volna hozzám, annyira elhidegül. Hiába próbáltam vele beszélni, hogy akárhány nővel jön össze, akkoris ez lenne a vége, az sem hatott rá. Tudom, hogy sose csaltuk volna meg egymást, de fáj, hogy ő nem tartana ki mellettem, mint én ő mellette.

Az ilyen emberek annyira egy lélekrombolók. Miattuk csak magadban keresed a hibát. Remélem rájönnek, hogy jobbat úgysem találnak. De annyira idióták, hogy ez is nehezükre fog esni.

2020. máj. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Sajnàlom.


Igen a következö és következöben s sanszos hogy ez lesz.


De mitöl àllnak meg egyvalaki mellett?

2020. máj. 20. 17:12
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ők nem maradnak meg senki mellett végül. Max egy nagyon rossz kapcsolatban, amikor már mindegy, hogy ki, de valaki legyen mellettük. Nagyon rossz, de valahogy fel kell dolgozni, hogy mi rajtuk nem tudunk változtatni.
2020. máj. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!