Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok a párotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok a párotokkal emiatt egyből?

Figyelt kérdés

Tegyük fel távkapcsolatban vagytok 2 éve, és egyik találkozótok alkalmával a párotok belenéz a telefonotokba, elolvassa az üzeneteidet.

Szakítanátok egyből?


2020. máj. 18. 17:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
42%

Távkapcsolat 😂😂😂


Nem szarakodnék ilyen komolytalan dolgokkal 2 évig. Szánalmas az egész.

2020. máj. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%

Nem, ez szerintem azért nem egy szakító ok.

Viszont biztosan nem nézném jó szemmel és megbeszélném vele, hogy miért csinálta.

2020. máj. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
35%
A távkapcsolat nem kapcsolat, már az szakítóok lenne nálam😀 ha még a telefonomban is turkál, pláne.
2020. máj. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

A távkapcsolat is kapcsolat, ki kell hogy ábrándítsalak benneteket:)

De akkor kérlek olyanok írjanak, akik el tudják képzelni hogy távkapcsolatban vannak valakivel...

2020. máj. 18. 18:03
 5/16 anonim ***** válasza:
68%
4 évig éltem távkapcsolatban. Működött anélkül is, hogy egymás telefonjában turkáltunk volna. Azóta már összeköltöztünk és összeházasodtunk. Kérdésre válaszolva, nem szakítanék azonnal, de leülnék vele megbeszélni, hogy ez így nem oké és ha nem változtat rajta, mehet isten hírével. A kapcsolat, a távkapcsolat meg pláne, az ezer százalékos bizalomra kell hogy épüljön, mert másképp nem megy. Ha valaki nem bízik meg a párjában és a telefonját ellenőrizgeti, annak nem való távkapcsolat. Pláne nem 2 évig.
2020. máj. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
58%

Én is azon a véleményen vagyok, hogy a távkapcsolat nem kapcsolat.

Hiába mondod, hogy az....a lottót is megnyeri néhány ember, de attól még nem ez az általános és nagyon kicsi a valószínűsége.


Ha meg nem is bízik benned, akkor nem jósolok nagy jövőt ennek a 'kapcsolatnak'...

2020. máj. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó, de nem tudom miért nem lehet a kérdést értelmezni és arra válaszolni:D ennyire gyökerek vagytok?:D
2020. máj. 18. 18:07
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, én válaszoltam a kérdésedre, sőt a tapasztalataimat írtam le. #5 voltam.
2020. máj. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat ! :)
2020. máj. 18. 18:10
 10/16 anonim ***** válasza:
42%

Köztünk 400 km volt 2 évig, de így is többet találkoztunk olyan pároknál, akik egy városban laktak. Ezalatt a két év alatt volt ugye nyári szünet, ilyen olyan szünet, gyakorlatok, vizsgaidőszakok, no meg hétvégék. Aztán összeköltöztünk. Szóval a "távkapcsolat nem kapcsolat" pofázást megtarthatjátok magatoknak, mert "ez a válasz nem hasznos" :). De tényleg nem.


Amúgy nyugodtan megnézheti a párom bármilyen fiókomat és én is az övét. Egymás telefonjában, ipadjében benne van az ujjlenyomatunk, jelszavainkat is tudjuk. Pont ezért nem szoktunk olvasgatni, minek. :D. Nem, nem szakítanék.

2020. máj. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!