Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beszéljünk egy érzékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszéljünk egy érzékeny témáról. Mivel itt mindenki anonim, kinek volt bántalmazó kapcsolata? Hogy élted meg? Mik történtek veled? Hogyan léptél ki belőle? Milyen nyomott hagyott benned?

Figyelt kérdés
Fiúk és lányok válasza is érdekel

2020. máj. 18. 19:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Fizikai bántalmázra gondolsz,vagy szellemire is?
2020. máj. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Is-is
2020. máj. 18. 19:14
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Bántalmazo kapcsolatban eltem, igaz nem fizikailag.
2020. máj. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Nekem volt 5 évig fizikai és lelki terrorba éltem egy olyan emberrel aki kényszerbeteg volt mindig ugyanakkor ugyanazt csinálta mondta ha én nem válaszoltam ezredjére mindennap egy kérdésére már megszoritotta a kezem stb.Többször próbáltam kilépni de valahogy nem tudtam otthagyni annyira szerettem.Aztán betelt a pohár szakitottam kb egy évembe telt mire túltettem magam rajta sokat sirtam utána de döntöttem hogy nem kell ez nekem.Akkor azt hittem belehalok a szakitásba azóta férjem van és gyerekem már csak szánalmat érzek az akkori önmagam iránt hogy hogy lehettem akkor annyira hülye.A legjobb döntésem a szakitás volt.A rengeteg bántalmazás leginkább a lelki viselt meg jobban de sikerült túllépnem rajta.Azóta boldog kapcsolatban élek.
2020. máj. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#3

Kifejted?

2020. máj. 18. 19:27
 6/12 anonim ***** válasza:
57%
Igen.
2020. máj. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

-sosem volt jó neki semmi, amit csináltam

-mindennapra jutott legalább 1 dühkitörés, féltem tőle

-egyszer az egekig magasztalt, másik percben a földbe döngölt (nem szó szerint)

-folyton ellenőrizgetett, megcsalással gyanúsított

-mindig tudni akarta mire gondolok éppen

-sokszor fenyegetőzött pofozással

-amikor olyat mondtam, ami neki nem tetszett, akkor azzal fenyegetőzött, hogy kirak az utcára

-fent volt tucatnyi társkeresőn és amikor véletlenül megláttam, akkor mindent letagadott és én voltam a hibás mindenért

-elvette az önbizalmam szép lassacskán

2020. máj. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az első párkapcsolatomban bántalmaztak, 3 évig tartott. 16 éves hülyegyerek voltam, tetszett, hogy egy nálam 8 évvel idősebb fiú teper utánam. Elég hosszú lenne, ha leírnám az egészet, így nem teszem. Elmondok egy rövid történetet, abból sok mindent megérthetsz. Szóval, még nem voltunk hivatalosan együtt, csak amolyan ismerkedős szakaszban, amikor randira hívott. Mondtam neki, hogy nem érek rá aznap, tegyük át Szombatra. Péntek este lefeküdtem, majd másnap reggel arra ébredtem, hogy zörög a redőny. Láttam, hogy ő leskelődik, elég fura volt. Ránéztem a telefonra, egy rakás nem fogadott hívás... Bejött a házba, de nem egyenesen a szobába, mert előtte megint leskelődött az ajtó és a keret közti résen. Aztán belépett egy idegen női táskával és kabáttal. Azt mondta, hogy egész éjjel keresett, mert nem hitte el, hogy otthon vagyok. Bement egy diszkóba, ahonnan a holmikat kapta, mert azt mondták neki, hogy én voltam ott, csak olyan részeg voltam, hogy elhagytam a cuccom. Nem hitte el, hogy nem én voltam, a vita végén pedig azt mondta, hogy ő annyira jófej, hogy megbocsát nekem. Szóval, kb ilyen, ez volt az első olyan jel, amit észre kellett volna vennem, de annyira jó beszélőkéje volt, hogy nem dobtam ki, úgy voltam vele, hogy valaki megszívatta a bulival kapcs. Aztán persze durva dolgok jöttek, segítséggel jöttem el tőle 19 évesen.
2020. máj. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt.

Tizenévesen az első barátom extrán féltékeny volt, ellenőrizgetett, gyakran gyanúsított azzal, hogy biztos megcsalom, pedig sosem tettem. Egy idő után betelt a pohár, teljesen eltávolodtam tőle ezek miatt és szakítottam.

Valamint az exférjem mellett éltem meg azt, hogy én nem vagyok elég jó, elég értékes, bármit csináltam a vége felé valahogy mindig úgy alakította, hogy én jöjjek ki belőle rosszul.


33N

2020. máj. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Lelkileg bántalmazó és romboló kapcsolat volt. Szerencsére táv, így könnyű volt elkerülni szakítás után.


Egyébként én hamar a sarkamra álltam, és neki ez nem tetszett, ezért ő dobott ki. Ha ilyen témát látok, akkor mindig eszembe jut, hogy ha talál egy szolgalelkűbb nőt, akkor hogy tönkre fogja tenni. Nyilván az már nem az én dolgom, de nagyon remélem, hogy mindenki ki fogja hajítani rövid időn belül. :c

2020. máj. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!