Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm hisztije jogos volt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm hisztije jogos volt?

Figyelt kérdés

Nem lakunk még együtt, alapjáraton mindig péntektől hétfő reggelig együtt vagyunk és hétközben 1 estét nálam alszik, tehát általában heti 3-4 alkalommal együtt alszunk.

A múlthéten egyik este írt egy haverom, hogy sikeres lett valamilyen vizsgája és megbeszéltük, hogy elmegyünk megünnepelni. Barátnőmnek ezt mondtam is, hogy kivel, hova megyünk. Este 8 körül ültünk ki sörözgetni egy parkba, kb óránként írtam barátnőmnek, hogy tudja minden okés.

Ő 10 körül lefeküdt aludni, elköszöntünk, majd éjfélkor hívott telefonon teljesen kiakadva, hogy én miért nem vagyok még otthon, másnap dolgozok, mit gondolok és rám is nyomta. Kb ezután el is indultunk haza, én útközben felhívtam még barátnőm és úgy összeveszett velem emiatt, hogy miért kell hétközben sörözgetni mikor reggel dolgozok, miért iszok, milyen fáradt leszek stb.

Utána ezt igazából megbeszéltük (másnap elnézést kért, hogy túlreagálta) de gondoltam megkérdezem : szerintetek jogos volt?

Nyilván tudtam dolgozni másnap, home officeból vagyok, bő 6 órát tudtam is pihenni, nem öntudatlan állapotban fetrengtem valahol hanem picit elhúzódott és éjfélkor még kint ültünk... És ez nem váltotta fel semmilyen programunkat, tehát nem aznap történt, mikor együtt lettünk volna.


Ti mit gondoltok? Két éve vagyunk együtt, ő 20 éves, én 22.


2020. máj. 19. 10:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Igen, túlreagálta, amit be is látott utólag. Remélhetőleg legközelebb nem fog ilyesmi előfordulni.
2020. máj. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
63%

Nagyon nagyon nem.

Hisztis pi*a, már bocs, hogy a kedvesedre ilyet mondok, de ezek nem jó jelek.

2020. máj. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%
Dehogy volt jogos. Akkor sem lett volna jogos, ha félájultan hajnali 5kor valami árokba bedőlsz. Felnőtt ember vagy, fel tudod mérni, hogy hétköznap mennyit és hogyan tudsz kimaradozni, munka és egyebek figyelembe vételével, mégis úgy viselkedett, mintha az anyukád lenne, aki megpróbál korán az ágyba küldeni, mert másnap iskola. De legalább ő is felfogta, és bocsánatot kért, reméljük ilyesmi nem fog megismétlődni.
2020. máj. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
Nekem még az is sok lett volna, hogy óránként beszámoljak, hogy mi a helyzet, nemhogy még fölhív, azt anyáskodik.
2020. máj. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%

Nem volt jogos. Az óránkénti irkálás is túlzás.


L

2020. máj. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Légyszi ne illessétek ilyen jelzőkkel, belátta, hogy nem volt jogos, elnézést kért és azt mondta többet ilyen nem fordul elő. Itt nem gyűlöletkeltés volt a célom, csak a vélemények érdekeltek, hogy ki szerint jogos, ki szerint nem.
2020. máj. 19. 10:41
 7/17 anonim ***** válasza:
96%
5-össel értek egyet. Nem volt jogos és nekem is fura, hogy minek kell óránként írkálni.
2020. máj. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%

Belehergelte magát éjfélre. Szerintem kicsit irigy volt, hogy te mentél este kikapcsolódni, ő meg nem, és noha először adta a lazát, hogy persze, majd találkozunk, szívem, meg minden, azért magában pufogott, és ez éjfélre hergelődött hisztivé.

Szerintem ez idővel jobb lesz. Javasold neki ilyenkor, hogy ő is szervezzen valamit magának, vagy csináljon otthon egy wellness estét, vagy ilyesmi. Találjon ki magának ő is programot, hogy ne az legyen az egyetlen dolga ilyenkor, hogy belehergeli magát egy ilyenbe. Ez neki se jó.

2020. máj. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
#8-as igen amúgy igazad van, tényleg ezt csinálja, ismerem már mint a tenyeremet :D nagyon túlagyalós típus, mondjuk a 2 év kapcsolat során rengeteget fejlődött, de valóban bolhából elefántot csinál pár óra alatt a fejében... ő is eljárkál amúgy sokszor barátnőzni, vannak hobbijai, nem otthon ülős típus csak szerintem kicsit kikészítette a járvány időszak hogy bevolt zárva az anyjával akivel nagyon rossz a viszonya. remélem majd hamarosan a költözés levesz a válláról egy adag stresszforrást és kicsit kiegyensúlyozottabb lesz
2020. máj. 19. 11:14
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem. Én sosem csináltam ügyet belőle, ha a barátom hétköznap tovább kimaradt, mert az ő baja, ha másnap fájni fog neki az ébredés, majd tanul belőle. Legfeljebb ha panaszkodott, annyit mondtam neki vigyorogva, hogy "kellett neked..."

Az más lett volna, ha ez rendszeres nála, de nem volt az, csak néhanapján fordult elő.

2020. máj. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!