Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tulsagosan szeretem, o meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulsagosan szeretem, o meg tul erzelemmemtes?

Figyelt kérdés

2 eve vagyok egyut a baratommal, nekem o az elso, neki volt mar tobb baratnoje. En eleg szeretethianyos vagyok szoval mindig bujok hozza, olelgetem puszilgatom, o meg az elejen engedi de aztan elege lesz belole. En sok idot szeretnek vele tolteni de neki eleg heti 1-2 talalkozo (nem dolgozik, kozel lakik, van kocsija, stb). Volt hogy nem beszeltunk egy egesz hetig mert o nem irt magatol. Telefonon nem is beszelunk. Nemtudok vele szakitani, ha nem tudom kivel van hol es mit csinal, gyomorgorcsom lesz. Szeretem, de nagyon leepulok tole. Pszichologus az egyetlen megoldas?

20/l


2020. máj. 19. 12:23
 1/9 A kérdező kommentje:
Mikor egy hetig nem beszeltunk kerdeztem hianyoztam e neki, aztmondta nem, elvolt nelkulem. En csak sirtam egesz heten miatta...
2020. máj. 19. 12:24
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem neked való ez a srác.

Nem hiányoztál neki, mikor 2 éve együtt vagytok? Érdekes..

Nekem egy érzelmesebb kapcsolat kell, amit benne nem fogsz megtalálni. Elmehetsz pszichológushoz, ettől függetlenül a barátod nem lesz érzelmes. Azt is megkérdőjelezném, hogy egyáltalán szeret-e.

2020. máj. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez már most halott kapcsolat. Nincs itt szeretet, csak függőség (részedről). Majd a következő barátod megtanítja mi az, amikor szeretnek.
2020. máj. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mit kellene tennem, nem tudok szakitani, fuggok tole...
2020. máj. 19. 12:34
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy hétig nem beszéltetek..

Na akkor most egy hét után se írj rá, sőt tiltsd/töröld/ némítsd is le, hogy biztosan ne akard keresni a társaságát. Pár hét után fel se fog utánna tűnni hogy nem beszéltek.

Egyáltalán nem ez a fiú kell neked, csak egy “kapcsolat”, az hogy mondhasd hogy van valakid. De ez nem normális kapcsolat.

2020. máj. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
Én hol találhatnék ilyen csajt? :/
2020. máj. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mielőbb el kell felejtened ezt a pasit. Nem szeret téged.
2020. máj. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Pszichológus tudna segíteni igen. Az a baj nem a pasid miatt van ez hanem miattad, úgy értem mással is így viselkednél...és azt kell meglátni hogy ez neked okoz szenvedést. Ezért érdemes szakemberhez fordulni, hogy neked jobb legyen, mert függő vagy jelenleg.


(Persze értem amit a többiek írnak, igazuk is van, férfiként én is több időt akarnék a barátnőmmel tölteni, de akkor is jobb ha ezt a függést kezeled egy szakember segítségével)

2020. máj. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ennyi önbecsülésed legyen már de komolyan...Nem pszichológus a megoldás hanem hogy ott hagyd. Kevesebb idő alatt rendbe jössz nélküle mint mellette. De komolyan!Annyira egyértelmű hogy nem szeret!!!! Nyisd mar ki a szemed!
2020. máj. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!