Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem vett ajandekot szulinapomra?

Figyelt kérdés

Parommal lassan 1 eve vagyunk egyutt, de sajnos tavkapcsolatba es nagyon ritkan talalkozumk de nagyon jo kapcsolatunk van es imadjuk egymast

Tegnap volt a 18-dik szuletesnapom es habar elsok kozott koszontott fel a baratom nem lepett meg semmivel, alapjaraton nehez most nekem, hetek ota egyedul vagyok itthon a beteg macskammal akiert imadkozok h elje tul, szuleim dolgoznak,mamamrol gondoskodok es azthittem ha nemis kapok ajandekot legalabb kulonlegesse teszi a napomat h kicsit kedvemre tesz. Es ezse tortent meg mondjuk nrm vagyunk ajandekozos tipusok de karacsonyra vettunk ajandekot egymasnak ajit de az ellen is tiltakozott mert nem akarta h vegyek neki aztan en az o szulinapjara(grafikat tanulok) szoval egy tobb oras rajzot csinaltam neki a kedvenc eloadojarol majd bekereteztettem pedig soha senkinrk nrm rajzoltam addig csak neki aminrk nagyon orult is de elvartam h kapok valamit nem nagy dolgot de valami jol esett volma es megbantott, talalkozni se most fogunk csak hetek mulva szoval azt se mondanam h meglepivel keszult

Szoljak neki errol? Mert nem akarok bunko lenni de tudom h enis adtam neki es azert na...

Es nemtudom hova tenni kicsit roszzul esik



2020. máj. 20. 03:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet hogy koronavírus miatt késik? Vagy lehet hogy majd személyesen akarja átadni neked.


Szerintem ne vond őt rögtön felelősségre, ilyen szintű, azonnali bizalmatlanság biztos nem esne jól neki.

2020. máj. 20. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
18 éves vagy. Írj már normálisan.
2020. máj. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várd meg, hogy a legközelebbi találkozásotokkor mi lesz, lehet, hogy akkorra készül egy meglepetéssel. Ha akkor sem ad neked semmit, akkor felvetheted neki, hogy örültél volna valami kis ajándéknak. Amúgy a leírásodból úgy tűnik, hogy ő nem igazán az az ajándékozós típus, és mivel neki nem fontos, hogy ajándékot kapjon, úgy van ezzel, hogy akkor ő sem törődik azzal, hogy másoknak adjon. Lehet, hogy egyszerűen csak eltérő a szeretetnyelvetek, legközelebb akkor magyarázd el neki, hogy neked jólesne, ha gondolna rád valamilyen aprósággal.
2020. máj. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy nem vett. De ha rendelt az késhet (vagy ha feladta postán) ha meg tabkapcsolatban vagytok és ő vette/csinálta gondolom amiatt nem tudja odaadni.

Nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni.

2020. máj. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy kicsit még várj mindenképpen.

Lehet, hogy meg akar lepni. Én sem a napján szoktam meglepni az embereket, mert titkon én is várok valamit a szülinapomkor, de egy kicsivel később már nem, így hatásosabb a meglepetés is.

Az is lehet, hogy csak késik.

De az is előfordulhat, hogy más a szeretetnyelvetek, mint ahogy valaki már írta. Sokféle szeretetnyelv van, érdemes kicsit utánanézni, én sem gondoltam volna.

Én tudom magamról, hogy nekem inkább a kézzel csinált tárgyak vagy egy közös élmény ezerszer többet jelent, mint akármilyen drága ajándék, amik sokszor nem az ünnepnapkor valósulnak meg. :)

2020. máj. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a biztato valaszokat, jo volt elolvasni mert csak pozitivumok voltak, masodik valaszolonak pedig, miert? Nekem igy jo es gyorsabb irni es kesz
2020. máj. 20. 13:04
 7/9 A kérdező kommentje:
Es remelem igy van h kesik v elobe szeretne, illetve igen nem ajandekozos tipus, inkabb elhiv randizni es enni valahova meg allandoan kajaval kinal mert tudja h nagyon szeretek enni, lehet emiatt sem vett hanem majd elhiv enni kovetkezo talinal
2020. máj. 20. 13:10
 8/9 anonim ***** válasza:

Honnan tudjam ő miért nem vett neked ajándékot? Kérdezd meg tőle.

Az Eszter velem miért nem jött össze? Nem tudjátok?

2020. máj. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szólnék róla, de meggondolnám, hogy a következő szülinapjára vegyek-e valamit.
2020. máj. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!