Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől függ, hogy azt mondod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől függ, hogy azt mondod "szeretlek" vagy azt, hogy "imádlak" a párodnak?

Figyelt kérdés
Szóval ,hogy mikor melyiket használod..
2010. júl. 29. 22:18
 1/6 Aelyon ***** válasza:
46%
Ha katolikus vagy azt mondod szeretlek, ha más vallású, akkor azt, hogy imádlak/szeretlek, mikor mihez van kedved.
2010. júl. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha imádsz valakit abban szerintem sokkal több a szexuális vonzalom mintha csak annyit mondanál, hogy szeretlek.

A szeretlek inkább lelki dolog. :D

2010. júl. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor hoz kaját vagy valami rágcsálni valót filmezéshez akkor imádom. Ha együttalszunk pl. akkor meg szeretem...
2010. júl. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Meghittebb helyzetekben mondom neki, hogy szeretlek. Amikor pl valamivel meglep vagy öhm.. felfokozott izgalmi állapotban vagyok vagy nagyon örülök akkor mondom, hogy imádlak.
2010. júl. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amikor azt mondom, hogy Imádom, akkor nem vagyok belé szerelmes, de elvagyok vele. Ha szeretleket mondok, akkor mélyek az érzéseim az illető iránt.
2010. júl. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha vallásos,akkor nem fogja azt mondani,hogy imádlak,mert imádni csak Istent szabad.Mivel én nem vagyok ennyire vallásos,ezért én használom ezt a szót és leginkább hangulatomtól függ.Ha nagyon romantikus a szituáció,akkor abba nem fér bele az imádlak,ott a szeretlek a legszebb.Nekem az imádlak nem jelent annyit,mint a szeretlek,az valahogy mélyebb!
2010. júl. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!