Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez szánalmas? Szüleim szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szánalmas? Szüleim szerint ez az

Figyelt kérdés

A barátom most végzett az egyetemen,jó tanuló volt. Mérnők akart lenni de a családja viszont nagyon szegény és neki sincs sok pénze. Elment kamionozni hogy a családja pénzhez juthasson.

A családja alatt arra gondolok hogy ahol felnevelkedett. Tényleg egész nap dolgozik nagyon keményen. Viszont a szüleimnek amikor felvetettem hogy kamion sofőr az nagyon nem tetszett neki,elitélik érte. Egyfolytában szemétkednek vele, főleg utalásokkal, finom beszólásokkal. A barátom tényleg egy úriember, soha nem szólna be a szüleimnek,nem egy tahó.

Ha összeszedett egy kis pénzt akkor mérnök vagy vállalkozó akar lenni.

A szüleim szerint szánalmas amit csinál. Szerintetek is az?

Neki csak az a célja a kamionozással hogy a családját megmentse a szegénységtől.

Ő f/26,én l/26



2020. máj. 21. 13:50
1 2 3 4
 1/37 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
93%

Szuleidet jol tarkonba*nam, mar bocsanat.

Kicsi gyermekemnek jot akarok duma ide vagy oda, paraszt tahok.

Mert, ok mire vittek az eletben? Amugy...


Bocs, de ez most kijott.

2020. máj. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem nem szanalmas, de nem hiszem el, hogy kamionozassal annyival jobban keres valaki, mint mernokkent, bar nyilvan fugg attol is, hogy hol laktok.
2020. máj. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
92%
2-es! Egy kamionos félmillió-egymillió között keres, ha nemzetközi fuvarokat csinál. Bármennyire is meglepő jobban keres egy mérnöknél.
2020. máj. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
96%
Ferjem kezdo jarmumernokkent, BME-s diplomaval havi 300at hozott haza kezbe anno. Egy kamionos keres akar 800at is.
2020. máj. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem nem szánalmas, bár nem értek egyet a döntésével. Ha nem kamionozna, hanem a karrierjét építené, mérnökként szerezne gyakorlatot, akkor hosszabb távon tudná a családját támogatni, és saját magának is többet segítene, mert vállalkozást beindítani nulla tapasztalattal nem okos dolog. De attól még az, hogy kamionozik, nem lenézendő, csak nem gondolnám ezt a legjobb döntésnek, amit a helyzetben hozhat. Na meg, ez egy népszerűtlen vélemény lesz: szép dolog, hogy próbál segíteni a családjának, de őszintén szólva a saját életét kéne felépítenie most, nem az ő dolga a család pénzelése. Ők felnőtt emberek (nagyobb részt, gondolom), lett volna idejük és lehetőségük a saját életüket helyrehozni, nem a barátod feladata a jövőjét parkolópályára téve megmenteni őket utólagosan a rossz döntéseiktől.
2020. máj. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
83%
Biztos hogy nem szánalmas. Próbál mindent megtenni. Valószínűleg mérnökként nem talált most olyat ahol el tud helyezkedni. Egyébként valószínűleg azzal jobban keresne. Mindenesetre becsülendő lenne inkább. A szüleid nézzenek egy kicsit magukba szerintem.
2020. máj. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
88%

" Egyébként valószínűleg azzal jobban keresne"


Nem keresne, a szakképzettséget nem igénylő munkák közül a kamionozás fizet MESSZE a legjobban.

2020. máj. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
96%
#7 Én betonmixeren dolgoztam évekig. Nagyon jól fizetett DE az az életvitel el is vitte a pénzt. Kora reggel kezdtem sose tudtam mikor érek haza. Kajálás mindig ott ahol éppen sikerült. Csekkjeimet az éjszakai postákon adtam fel. A saját dolgaimat sose tudtam megcsinálni/javítani idő hiánya miatt ezért mindig valakinek fizettem érte.
2020. máj. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
85%

Attól függ a családja milyen fajta emberekből áll:


[link]

[link]


Vannak olyan emberek, akiken nem lehet segíteni, akiknek kár adni a pénzt, mert csak kifolyik a kezeik közül.

2020. máj. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
97%
Szüleid a szánalmasak.
2020. máj. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!