Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen hülyeség miatt piszkál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hülyeség miatt piszkál, szerintetek?

Figyelt kérdés
Mostanában elkezdett csesztetni minden apróság miatt, amik szerintem egyáltalán nem jogosak. Van a városban egy tó, aminek borzasztó büdös hal szaga van, ha tehetem, akkor nem járok arra. Elmentünk mellette biciklivel, és mondtam, hogy visszafele ne erre jöjjünk, mert nagyon büdös. Azóta én vagyok a mindenre kényes, hisztis, pedig kb. 500 méter kerülőről volt szó... Mostanában az a hobbija, hogy böfögés közben szavakat "mond"... Nekem a gondolattól is hányingerem van (hányásfóbiám van, és nagyon olyan hangra hajaznak ezek az undorító hangok), de ez hagyján. Most direkt azt csinálta, hogy ilyen mélyről jövő, még undorítóbb hangon böfögött vagy 10-et egymás után, én meg megkérdeztem, hogy muszáj ezt, mindjárt elhányom magam... De ő direkt ezzel szórakozik. Most megint én lettem a mindenre kényes, finnyás, pedig egyáltalán nem tartom magam annak. Mielőtt megkérdezitek, 35+ évesről van szó....
2020. máj. 23. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Eddig is ilyen volt? Sorry de kétlem hogy egy 35+os ember az elmúlt egy-ket hónapban változott volna óvodassa. En nem terveznek vele..
2020. máj. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom, hogy legközelebb előbb ismerd meg azt a személyt akivel ismerkedsz, legalább nagyvonalakban, mielőtt párba állsz vele.
2020. máj. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ramos ökle ***** válasza:
100%
Gratulálunk, ön elérte a kapcsolatának azt a pontját, amikor a párja már szereti idegesíteni, és ez a valódi szórakozása. Jobb nem lesz, bocs.
2020. máj. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jézusom, hogy lehet ilyen férfiakat elviselni. Úgy ábrándulnék ki, mint a huzat.
2020. máj. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert már nem szeret, nem tisztel.Megaláz téged a viselkedésével,mert hagyod, hogy megtegye veled.Dobd ki,kapsz jobbat.
2020. máj. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!