Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleség=Takarítónő?!

Figyelt kérdés

Arra lennék kiváncsi,ki-hogy éli meg,gondolja ezt.Ha valaki feleség az egyet jelent azzal,hogy csak te csinálsz mindent,és ez így van rendjén?

A férj kiveszi a szerepét valamiben?

Zavaró,hogy a nőkre hárul minden ami a háztartásban elvégzendő? Engem picit kezd zavarni,hogy a férjem eddig besegített,mostanában nemigazán csinál semmit,majd szóvá tettem,és azt mondja jogtalanul vádolom,mert igenis segít.

Hát..nem,nem segít.Segített.

És nem az az én problémám,hogy egyedül kell mindent megcsinálnom,hanem,hogy nekemis jól esne egy kis segitség,odafigyelés e téren.



#házaspár #Háztartásbeligond
2020. máj. 25. 10:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
72%

Nálunk ugyan ez a helyzet

Annyi a különbség h élettársak vagyunk .

Mindent én csinálok ő semmit és elég sok így a feszko ,h minden rám hárul

2020. máj. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%
Én azt látom, hogy hiába írunk 2020-at, még mindig ez megy... Szexnél többre nem is nagyon kellesz nőként, ha nem vagy hajlandó házicselédkedni.
2020. máj. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
95%
Én amikor összeköltöztem a kedvesemmel nagyon tudatosan meghatároztam azt, hogy a házimunka közös dolog. Nem segítenie kell, hanem kivennie a részét. Szerencsére a párom is hasonlóan gondolta ezt, egyáltalán nem várta el, hogy én takarítónő leszek itthon. Ő is úgy gondolja, hogyha minketten nyolc órát dolgozunk (ráadásul hasonló munkakörben) akkor egyértelmű, hogy az otthoni teendők mindkettőnkre vonatkoznak.
2020. máj. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk eléggé kiegyenlített a dolog. Mostanában élettársam is kicsit belelustult, de szóvá tettem, hogy mióta homeoffice-ban van, kevesebbet segít, másnap már porszívózott, felmosott, mosást pakolt be... Stb.

Szóval pár és kommunikáció kérdése. Máskor van, hogy én lustulok be, olyankor ő szól, és én állok neki másnap jobban a házimunkának. Ha csak nekem kéne csinálnom, és a kommunikációra bunkón reagálna, akkor nem lenne már sokáig az élettársam. Mindenkinek lehet olyan időszaka, amikor kimerültebb, emiatt kevésbé veszi ki a részét ideiglenesen, és ezzel nincs is baj. De csak a másiktól elvárni mindent nemtől függetlenül, parasztság.

2020. máj. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
24%
Nem vagy takarítónő, de azért, hogy ki legyen takarítva, nem kell feleség. Ha nincs változás az egyedülléthez képest, akkor minek kapcsolat egyáltalán? Lehet nem a takarításra gondolt, mint jelenidejű segítség. Másban nem segít?
2020. máj. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Hát ha az elmúlt napokról beszélünk,akkor azt kell mondjam nem segitett sokat azzal,hogy elmosott 4darab tányért,meg berakta a mosást,ő szok bevásárolni mindig.

Persze ez is valami,de ahhoz képest amit máskor segített semmi.

És még én örüljek neki,mert mi lesz majd ha ő visszamegy külföldre dolgozni,akkor csinálhatok mindent egyedül.😀

Mintha most nem egyedül kéne..

2020. máj. 25. 10:59
 7/24 anonim ***** válasza:
12%
Üljetek le és osszátok be, ki mit csináljon. Azt írtad nem segít, de amiket a napokban csinált az is több, mint sok férfi részvétele a házimunkában. Joggal mondja, hogy segít. Én a leírásodból azt hittem, hogy a saját szennyes ruháját nem képes a szennyestartóba tenni vagy széthagyja a szemetet az asztalon.
2020. máj. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
54%
Add ki neki, hogy mit kell csinálnia. Neki ez, meg az, neked pedig amazok. Munka során is érezheted azt, hogy kolléga kevesebbet dolgozik, mert te inkább nem szolsz és megcsinálod. Akkor ne sértődj meg. Kiveszed a kezei közül a melót... Ő mosson, pórszívózzon, vásároljon. Te elmosogatsz, felmosol. Nem lenne akkora probléma, ha mindenki maga után elmosogatna. Nálam ez rutinszerű, ha végeztem a kajával elmosom a tányéromat és nem a csapban hagyom, hogy beleszáradjon a kaja.
2020. máj. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
56%
Sok helyen gondolják ezt, sajnos. Bár ott általában a férj = beszélő pénztárca is aktivizálódik, bár talán lassan kihal ez a HTB világ.
2020. máj. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
89%

Eleve rossz ez a hozzáállás, hogy segít. Mi az, hogy segít? Ha te is dolgozol, ő is dolgozik, akkor miért nem természetes az, hogy ez mindkettőtök dolga? Én 10 év alatt megneveltem a férjem, de úgy érzem, a szerelem erre ráment.

De még mindig az van, hogy a zsíros, leégett edények mosogatása az enyém.

Viszont ő intéz szinte minden bevásárlást, ami hatalmas segítség, mert én nem tudok vezetni. A mosást felváltva intézzük. Nagytakarítás csak akkor van, ha én azt mondom, hogy akkor gyerünk. Vasalni mindenki magára vasal, illetve a gyerekre közösen vasalunk. Főzés része teljesen az enyém, de ezt leépítettem, főként rendelünk és időnként főzök levest vagy ha jobban ráérek. A kertet ő tartja rendben. Az ablakpucolást egyedül csináltam. Most nagyjából kiegyenlítettnek érzem, de csak azért, mert fellázadtam a főzés ellen és most már anyagilag megtehetjük, hogy rendelünk. Másból se állt az életem, hogy főztem és mosogattam. Ebből egy életre elég volt nekem.

2020. máj. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!