Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha a barátom folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha a barátom folyton a használtautót nézi?

Figyelt kérdés

Alapvetően Nem lenne probléma számomra, de folyton panaszkodik, hogy nincs hobbia, legtöbbször csak filmeket szokott nézni. Valamint a használtautót böngészi. Amivel Nem is lenne bajom. De szerintem ez már nem normális. Sajnos megmondtam neki, hogy nekem ne mesélje el, miket látott ott, mert úgysincs pénz autót venni, ráadásul mindkettőnknek van, eladni se szeretnénk egyiket sem, ezt Ő mondta. Amikor egy másik autó el lett adva, az ő profilján lett meghirdetve. Most felkeveredtem én is és láttam, hogy vagy 500 autót berakott a parkolóba, folyton azt nézi.

Aggódnom kéne, vagy ez természetes? Beszélnem kéne vele róla? A nagy igazság, hogy azért nem értem, mert én jobban értek mondjuk az autókhoz, mint ő, a mechanikai/gépészeti dolgokat tőlem szokta megkérdezni, megbeszéljük. De ez egyáltalán nem fér a fejembe. Amikor néha autóvásárlás van terítéken, akkor egyik nap a-t, másik nap b-t mond, hogy milyen modell lenne jó. De ez más tészta. Egyelőre ezzel kéne valamit kezdenem. Először magamban, mert őszintén aggódom, aztán vele, ha ez tényleg aggasztó masok számára is.



2020. máj. 28. 09:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően szerintem ez nem baj, sok férfit ismerek, akik csak úgy kíváncsiságból szokták nézegetni a használt autókat. De úgy látom, hogy nálatok azért vannak problémák és ez csak kicsúcsosodása...az igazi probléma nem az neked, hogy nézi az autókat, hanem hogy lusta például.
2020. máj. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Igen, inkább a lustasága zavar. Leginkább. De maga a dolog is amúgy. Zavar a következetlenség
2020. máj. 28. 09:38
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak ennyi lenne a baj, simán ráhagynám. Most, hogy ezerszer többet vagyok itthon én is spanyol házakat nézegetek, pedig még vagy 2 évig nem fogok odaköltözni.. :D ettől még álmodozni jó dolog.

Viszont az utolsó 2 kommentedből kiderült, hogy marhára nem ez a bajod a kapcsolatotokkal és a személyiségével. Neked kell tudnod, hogy együtt akarsz-e így élni valakivel, arra ne számíts, hogy majd jól megváltoztatod, mert ez baromira nem így működik. Mi lenne, ha egyenesen, őszintén beszélnél vele azokról a dolgokról, amik ennyire zavarnak?

2020. máj. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Az én pasim folyton a flightradart nézegeti, még az udvaron is, folyton az eget bámulja és képes kirlohanni az udvarra,ha jön valami nagyobb gép.. kinek mi jutott...
2020. máj. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
84%

Én meg Ikarus buszokat nézegetek és? Tetszenek,erdekelnek, ez az egyik hobbim.

N27

2020. máj. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Én meg házfelújítós sorozatokat nézek, sokszor ingatlan.comot és elmentem a szép házakat. Attól, hogy valaki nézeget valamit, mert mondjuk az az álma vagy érdekli, még semmi baj nincs. Attól, hogy nézegetem a 100 milliós házakat, még tudom, hogy nincs rá pénzem, szerintem ez egyáltalán nem jelenti azt, hogy elrugaszkodtam a valóságtól, vagy hogy próbálod előadni.
2020. máj. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
A párkapcsolat szempontjából jobb ez, mint ha a használtlányokat nézegetné és pakolgatná a hárem szobába...
2020. máj. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
64%

En meg a GYK felnott parkapcsolatok topikjat olvasgatom, es sosem volt parkapcsolatom, nem is szeretnek. Idotoltesnek kellemes es ennyi :)


35F incel

2020. máj. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Hát, a mások képeinek nézegetése és lementése miatt már egyszer kiborultam, azt mar nem csinálja
2020. máj. 28. 11:26
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
mászkálj előtte meztelenül... ha nem akar szexelni veled akkor hagyd ott őt
2020. máj. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!