Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat dolgozik elhanyagol?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem akarok kozfelhaborodast okozni, tanacsot szeretnek kerni hatha mas is igy el.

Parom az utobbi idoben nagyon sokat dolgozik a nagyon sok azt jelenti h szoszerinti kimerulesig sajog mar mindene. Kb fenruar ota tart ez az egesz es most kezd fogyni az empatiam mert egyedul erzem magam. En itthon vagyok, nem dolgozok. Sokat koszonhetek neki, itthon es az o dolgait igy ellatom hetfotol szombatig reggeltol estig meg sem all sokszor csak h vele lehessek meg kimozdulhassak elmentem vele hetvegen segiteni dolgozni.

Kerleltem korabban h gyerunk el erre arra vagy legalabb uljunk be ebedelni vacsorazni valahova ( korabban ez bevett dolog volt) de mostanra annyira lefarad h nincs kedve amit en megertek de most mar kezdem a “tartalekaimat” felelni. Egesz nap itthon vagyok a boltig megyek el meg a szomszedba, vagy viszek Paromnak ebedet a munkahelyere.

Kertem mar h kicsit vegyen mar visszabb mert mar vegkimerulesig hajszolja magat erre azt mondja h juliusig meg tolja addigra kell kesz lennie de mar szamara “idegen” ismerosei megjegyeztek hogy nagyon le van amortizodva es mar kezd velem is faradtsagaba neha kritikusabb lenni, amire en turelemmel inkabb elviccelem vagy hallgatok..


Mit tudok tenni ebben a helyzetben? Legyek turelemmel juliusig vagy addig valami modon eltudom csalni valhova h legalabb egy kicsit is kimozduljunk?


( korabban hivtam biciklizni setalni de meg csak a sarokig se volt mar energiaja velem a kutyat elvinni.)

35 eves


2020. máj. 31. 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos örök igazság, hogy a hajtás tönkreteszi a kapcsolatokat. Másként éli ezt meg a nő és másként a férfi.

Férfi: Érted teszem, érted hajtok, nem magamért csinálom, nem jókedvemből szakadok meg, csak hogy neked meglegyen mindened.

Ismerős nem?

Nő: Nincs rám időd, nem foglalkozol velem, elhanyagolsz szexuálisan, csak haza esel és már alszol is, nem csinálunk együtt semmit, nincs közös szabadidős tevékenységünk, stb.

Ha nincs kommunikáció, nincs megoldás!

Le kell ülni és megbeszélni a pároddal! Higgadtan, nyugodtan, empátiával.

Hiába csak 35, az egészségére mindenkinek vigyáznia kell kortól függetlenül. Egy lemerült akkumulátort sem lehet minden esetben életre kelteni egy újra töltéssel!

Sok sikert!

2020. máj. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Savlekotő ***** válasza:
Ha a sarokig se akar el menni veled,gyanítom hogy itt nem csak a fáradtság van,kifogás mindig van ha nem akarunk valakivel semmit se csinálni,gondolom szex sincs otthon...
2020. máj. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!