Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom akivel szetkoltoztunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom akivel szetkoltoztunk arra kért hogy vessék véget a barátnőmmel való kapcsolatnak és akkor talán ad 1 esélyt..mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
2 évig nem beszéltem a barátnőmmel mert csúnyán össze vesztunk.. aztan kibékültunk és újra ő lett a legjobb barátnőm.. a párom szerint ő tehet a szakitasunkrol.. mert teljesen megvaltoztam mióta újra jóba vagyok vele.. szerinte megőrultem.. igaz tényleg éreztem a változást és hogy hibát hibára halmozok de ez nem a barátnőm miatt volt.. igaz mind2en uszitottak a másik ellen.. 6 éve voltunk együtt a párommal és 4 évet eltem vele.. kb menthetetlen a kapcsolat de nem tudok elszakadni tőle.. ő világosan kijelentette többet az életbe nem fogunk együtt lakni.. de talán lehetünk meg együtt.. a barátnőm szerint őt kéne válasszam mert a pasi 1 gyökér és csak kihasznál még ezek után is stb.. nem tudom mit tegyek.. az exem kérésére nem írtam vissza a barátnőmnek és nem vettem fel a telefont se neki de nagyon rossz érzés.. mert én ezt nem akarom.. de ezt a pasit sem szeretném elveszíteni..
2020. jún. 3. 08:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig muszáj lesz választanod.
2020. jún. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

És miért? Ha többet nem lakhatsz vele, max majd az ágyába jó leszel? Min vesztetek össze a barátnőddel, és mi olyan jó ebben a pasiban?

Ezek fontosak lennének.

2020. jún. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Mert neked kell egy kapcsolat, ahol a jövőkép már sose lesz jó?
2020. jún. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Egy ilyen gyökérrel minek lennél? Már csak szexre akar megtartani, igaza van a barátnődnek, valóban csak kihasznál téged. Ettől függetlenül sose hagyd hogy egy jó kapcsolatot bárki is tönkre tegyen, de ez nem jó kapcsolat, nyugi.
2020. jún. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

Szóval a pasi tisztázta, hogy összeköltözni többet már nem fogtok (értsd: nem tervez veled tartósan, csak hajlandó veled összejárni, amíg nem talál mást).

A barátnőd megpróbált (és még most is megpróbál) a párod ellen hangolni, ami akármilyen jó is a barátság, mindig vörös zászló. Mondja el a véleményét, ha úgy gondolja, nem vagytok egymáshoz valók, de a végső döntést bízza rád, amit aztán fogadjon el.


Úgy őszintén, miért ragaszkodsz bármelyikükhöz is? Kb mindkettő drótokon akar rángatni, és te meg hagyod, sőt, kéred is. Ez neked miért jó?

2020. jún. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem nem igazán jó barátnő az ilyen. Barátnőm nem kedvelte az akkori barátomat finoman szólva, de sohasem hangolt ellene, max elmondta kaphatnek jobbat, de mivel tudta en boldog vagyok így nem avatkozott bele. Ez a normális, en is igy gondolkozom.
2020. jún. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Pasit sosem választunk barátnő helyett!
2020. jún. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%
A barátnőt választanám....
2020. jún. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell megítélned, mi a helyes döntés. Az is kérdés, hogy a pároddal terveztek-e házasságot, közös jövőt hússzú távon, gyereket, stb? Én férjnél vagyok, de amikor még csak jártunk, neki volt egy lány barátja, aki a legjobb barátja volt, és az a lány velem köpedelem undok volt, sokáig nem is akart hallani rólam, pedig én sose bántottam. Ok nélkül viselkedett úgy ahogy, és aztán mindent megtett, hogy a barátom, aki most már a férjem ugye, szakítson velem. Szerencsére észnél volt a párom, és őt dobta ki, nem engem. Jó, tudom ez kicsit más történet, de a lényeg azért ugyanaz szerintem. Szóval mi ezt innen nem tudjuk megmondani, kinek van igaza, nektek kell tisztázni.
2020. jún. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
De gyereket szeretne tőlem.. azt mondta akkor össze költözhetunk ha lesz..
2020. jún. 3. 20:31
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!