Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az hogy ezt egyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az hogy ezt egyre kevésbé bírom?

Figyelt kérdés
Feleségemmel 3 éve vagyok együtt és az utóbbi fél évben egyre ritkább a szex. Van hogy 2 hétig sincs hiába próbálkozok. Beszélni nem tudok vele erről csak hajtja hogy neki nincs kedve. Hozzáteszem nem csal meg szóval az ilyen kommenteket el se olvasom. Én ezt egyre nehezebben viselem és ha elmegyek valahova már lassan minden lányt megnézek. Ti mit csinálnátok? 27/F
2020. jún. 4. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Ezért nem kell pár év után házasodni. Ha nem tudjátok megbeszélni, akkor ez a jövőben is probléma lesz. Ez nyilván azt váltja ki,hogy egyre kevésbé birod, így normális.

Próbálj meg vele beszélni mégegyszer, hátha vevő rá.

2020. jún. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Normálisnak normális, én se bírnám. Valahogy csak meg tudjátok beszélni, nem gondolom, hogy minden (szóbeli) közeledésedre annyi a reakciója, hogy "nincs kedvem"

Értelmes ember tud beszélni a problémáiról, max lehet hogy nehéz "kihúzni" belőle. Nem mindenki szereti bevallani, hogy már nem kívánja úgy a másikat..

Nem feltétlenül megcsalás, más ok is állhat a háttérben. Pl eégedetlen magával, nem tartja magát vonzónak, szóval még csak az sem biztos, hogy te vagy az oka

2020. jún. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Mondjuk 3 év alatt nem házasodnék egy tök ismeretlennel. Ha éltetek volna együtt pár évet mielőtt beleugrotok akkor szépen kiderült volna, hogy nem tudtok dolgozni egy kapcsolaton, hogy röpke 3 év alatt amikor még rózsaszín ködnek kéne lennie a ti kapcsolatotok már rég kihült. Nyilván nem sok munka volt ebben a kapcsolatban, koncentráltatok ezekre a látszat haladásokra mint mondjuk az esküvő de magát a kapcsolatot sosem ápoltátok. Persze, hogy így eltűnnek az érzelmek és nem akar lefeküdni veled.
2020. jún. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem a 3 év a probléma (mi másfél éve sem voltunk együtt, mégis működünk lassan 17 éve), hanem a kommunikáció teljes hiánya. Ültesd le, beszélgessetek. Lehet, hogy hízott picit, amit te észre se veszel, de őt zavarja. Nem tudom, szeretnétek-e gyereket, lehet ezzel kapcsolatban is vannak kérdések benne, ami miatt nincs kedve. Beszélgessetek!! 😊
2020. jún. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%

Nő vagyok /30


Teljesen normális. Ha betegség miatt, várandósság miatt, szülés után

elmarad, akkor minden normális nő/férfi kibírja, mert tudja, hogy átmeneti állapot.

Ha nem kívánja, több oka is lehet. Hogy nem beszélitek ki, az a kapcsolatotok minőségét jelzi: nincs meg a teljes bizalom, nyíltság.


A nőknél az érzelmi kiürülésen kívül többféle oka is lehet:

-hormonális változás miatt szárazság, ami fájdalmat okoz

-hormonális változást a pajzsmirigy működésének zavarai is okozhatnak

-a kielégülés hiánya, ami miatt már bele sem akar fogni a játékba

-depresszió


Mélyenszántó, őszinte beszélgetést kellene kiprovokálnod. A leírásod alapján a direkt kérdéssel nem nyitod meg. Lassan, kedvesen kellene

rávezetned, hogy neked Ő mennyire fontos, szereted, meg akarod menteni a házasságotokat. De ehhez ő is kell.

Rá kellene vezetned, hogy menjetek-e terapeutához? Orvoshoz egy általános kivizsgálásra? Akár pszichológushoz, szexológushoz, aki meg tudja nyitni.


A helyedben én végigjárnám az utakat, ha szeretem a másikat.

2020. jún. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!