Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottunk egy hülyeség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk egy hülyeség miatt, a barátainak azt mondta, hogy az Ő hibájából, mégse keres, voltatok már ilyen szituban, nem értem?!

Figyelt kérdés

2020. jún. 6. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy csak keresett egy indokot, hogy tudjon veled szakítani.
2020. jún. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Te csak reménykedsz...


De ne reménykedj ennek annyi.

2020. jún. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Voltam már ilyen szituban.

A volt barátom szakított velem egy apróság miatt, nem keresett két hétig, majd én kerestem őt és kuncsorogtam vissza magam(BÁR NE TETTEM VOLNA!) , mert idézem: ő nem fut senki után, megszokta hogy a csajok körül rajongják.

1 hét után szakítottam is vele. Akkor jöttem rá igazán mennyire el van szállva magától, és milyen irtó gyerekesen viselkedik felnőtt meglett férfi léttére. Úgy tudom azóta is egyedül van, ezek szerint mégse tapadnak annyira azok a csajok :D :D

2020. jún. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jo de a legjobb barátjának miért mondta, hogy ő cse..te el és ezért lett vége?
2020. jún. 6. 16:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, el akarta cseszni.
2020. jún. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!