Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom miért akarja,hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom miért akarja,hogy ne törődjek a külsőmmel??

Figyelt kérdés

Elég gyakori téma az,hogy én vagyok a miss. aki mennyit foglalkozi ka külsejével és nem kellene. Ne öltözzek csinosan,ne csináljam meg a hajam,ne sportoljak stb ,mert az ő családjában sem szokás ez (anyja,rokonai mind elhízott 40-50 nők, semmi smink,borzos haj,zsákruha) . És hogy ő úgyis szeretne engem akárhogy nézek ki. Csak,hogy rokon női elváltak,akik nem ott apuka pl köztudottan csinált más nőnek is gyereket,férjek panaszkodnak a nő háta mögött,hogy jajj de rossz a kapcsolat csak kényszerből vannak együtt a gyerek miatt stb.


Nem mondom,hogy igénytelen az a nő aki nem foglakozik magával,de én ilyen szmélyiség vagyok aki szeret jól kiénzni,aki szeret nőies lenni,megjelenni ,nekem nem teher. Nem viszem túlzásba mint ahogy ő azt beállítja! Sminkelni csak akkor sminkelek,ha megyünk eseményre!otthon ,boltba stb soha. Sportolok heti 3x ,de ha nem fér bele az időmbe akkor hanyagolom. Vasalom a hajam reggel 1x,mert alpaból bozontos a hajam. Divatot viszonylag követem,csinos ,vékony vagyok. De öltözetem nem kihívó,zárt,apácás inkább. Valamint néha van műszempillám ami nagyon szolid kb a legkisebb méret,de még a körmöm is ritkán festem.Hajam festve van,de olyan szníre mint az eredeti csak egy árnyalattal sötétebb,mert sztem szebb színe van a festettnek mint az eredeti hjaamnak.

Szóval én ennyit foglakozom magammal,hogy otthon se járok melegítőben hanem csinosabb cuccokban,mindig megcsinálom hajam de az 10p reggelnte.


Nagyon idegesítő ,hogy folyton vitatkozik velem meg már olyanokat mond,hogy akkor plasztik csaj leszek tuti,hiú vagyok ne foglakozzak magammal stb stb...


2020. jún. 7. 10:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt akarja,hogy másnak ne tetszél
2020. jún. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ő is igénytelen, ha ez családi vonás náluk
2020. jún. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalom hiányos p.cs, aki valojaban nagyon feltekeny. Fél hogy más lecsap rád. Majd eljön az az idő is amikor cirkuszol ha a barataiddal kavezni mesz, meg kitalaja hogy nem is edzeni hanem hapsizni mész, meg hogy gondolod hogy olyan munkahelyed lesz ahol pasik is dolgoznak.
2020. jún. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tűnik túlzónak, amit a külsőddel foglalkozol, tehát erre semmi értelmes oka nincs. Ha ebből állandó konfliktus van, az valószínűleg az ő kicsi önbecsüléséből fakad.
2020. jún. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem foglalkozol sokat a külsőddel, ez amit leírtál kb. az alap. :D Mond meg neki, hogy te elsősorban magadnak akarsz megfelelni, és te akkor érzed jól magadat, ha szép a hajad és szép ruha van rajtad. Ha meg ez neki nem tetszik akkor keressen valami igénytelen lánykát aki elmegy vele a boltba hétnapos zsíros hajjal. Nyilván azért csinálja ezt, mert látja, hogy jó csaj vagy, és ha nem adsz magadra akkor nem próbálnak majd lecsapni a kezéről.
2020. jún. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is fèltèkenysèg miatt hisztizik.

Amúgy meg ne akarjon megváltoztatni, ha neki az igènytelenebb nők jönnek be, akkor nem illetek össze, keressen mást. Ilyen egyszerű.

2020. jún. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!!

Nem tudom erre nem gondoltam,hogy féltékeny. Bár már olyat mondott,hogy strandon nem örülne,ha a bugyim nem az a tipikus teljes feneket takaró lenne. ÉN meg mondtam neki,hogy bocsi,de miattad nem fogok új bikinit venni ,amim van az egy nagyon szép márkás,nőies darab nem az a full tanga,féltanga vagy nm tudom mi a neve és gyönyörű. És ezen is kiakadt ,hogy kit érdekel milyen fürdőruhám van,nem kellene ezzel foglalkoznom.

Meg otthon se kellene azzal fogalkoznom mit hordok.

És igen mondta,hogy exei soha nem fogalkoztak magukkal ennyit és senkit nem ismer aki ennyit foglakozna magával én már pláza baba vagyok neki ...


Amúgy igen ,ha erről nem fog leszokni hamar akkor lehet nem fog jó irány váltani a kapcsolatunk,mert engem rendkívül idegesít,hogy 2-3 naponta előjön a téma és pláza cicának vagyok titulálva meg már műnek is hív .

Ha tényleg az a célja,ezt nem fogja nálam soha elérni mert nekem iylen a személyiségem .

2020. jún. 7. 10:57
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor te is tudod hogy ez nem lesz hosszú eletű kapcsolat. Ami nem baj. Akkor menjen vissza az exeihez, vagy az anyjához.
2020. jún. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon messze vagy a plázacicától. Amit magaddal foglalkozol, az tök alap. Ennèl sokkal többet tudnak a nők pipereszkedni.

Ez a fürdőruhás sztori meg alátámasztotta, hogy egy fèltèkenykedős kis idióta.

2020. jún. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
100% hogy birtoklásból csinálja. Ugye az az érdekes, hogy nyilván tetszettél neki így mikor összejöttetek, most meg hirtelen zavarja? Hát ilyenkor van az, hogy ő elakar téged csúfítani, hátha majd vele maradsz, de ő azért majd lesegeti a csinos nőket. Az ilyen embert ignorálni kell. Mert vagy hagyod magad elcsúfítani, vagy állandóan féltékenykedni fog.
2020. jún. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!