Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny vagyok a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok a barátom egyik haverjára?

Figyelt kérdés

Barátom az utóbbi fél évben nagyon jóban lett egy sráccal, akit amúgy én is ismerek évek óta. Nagyon rendes srác, jószívű, de iszonyat idegesítő mert teljesen magányos és figyelemhiányos. Ennek köszönhetően barátommal akárhova megyünk jönni akar, meghivatja magát kb, ha kocsmázunk a többiekkel nonstop barátom nyakán lóg. Zeneileg és film ügyileg teljesen egyeznek, általában ezekről dumálnak mert tényleg ijesztően hasonlóak mindketten, mégis idegesít hogy ott legyeskedik folyton körülöttünk, egy cigire nemtudok kimenni barátommal mikor elmegyünk bárhova mert jön ő is.

Nem meleg a srác, folyamatosan próbál nőzni csak egy szerencsétlen, kb 7-8 éve még engem is próbált fűzni azóta friendzoneba van és nem is próbálkozott többet.

Barátomnak már jeleztem, hogy kicsit idegesítő a srác, ő annyit mondott, hogy semmi rosszat nem akar csak örül, hogy végre tud kivel jókat beszélgetni de úgy érzem néha sok.


Mit tennétek?

21L


2020. jún. 9. 10:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szervezzetek többször kettesben programot, nem kell neki szólni vagy meg kell mondani, hogy most kettesben akartok lenni és kész. Meg néha akár ők is szervezetnek kettesben vagy másokkal, amikor te nem érsz rá vagy másokkal vagy. Megértem, hogy már sok a srác, de érthető a viselkedése. Ha majd több haverja lesz, jobb lesz, nem folyton a te barátodon fog lógni.
2020. jún. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
"idegesítő a srác, ő annyit mondott, hogy semmi rosszat nem akar csak örül, hogy végre tud kivel jókat beszélgetni " Sajnos ezt nem igazán értem. Pontositanád? (Ki az aki örül? A btod vagy a haverja?)
2020. jún. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!