Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire lehet ma használni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire lehet ma használni egy 18 - 35 év közötti nőt a szexen kívül?

Figyelt kérdés
Tisztelet a kivételeknek!!

2020. jún. 10. 11:22
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
91%

Hogy mire lehet használni? Hát pont arra, mint a teli hassal tv előtt söröző lustaságokat, akiknek derogál elmosni egy poharat, mert dolgoztak már vagy egy órát a nap során. Ezzel lehet kivívni ezt:


"nyávogás, hiszti, akaratosság, legyél oda értem, követelőzés, hangulatingadozás stb.."


De egyébként, ne aggódj, nálad ez a veszély nem áll fent, amíg nem tudsz a nőre emberként tekinteni. Zsák a foltját.


A párom elég sok mindenre fel tud használni egy csinos 23 éves nőt. Ha te nem tudod mire való, akkor aztán magyarázhatjuk... :D

2020. jún. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
98%

"használni"? :D

Huh, nagyon örülök, hogy a barátom emberi lényként, még inkább, szerető partnerként gondol rám, és nem egy használati tárgyra, aminek bonyolultak a funkciói.

Szerintem te még nagyon éretlen vagy egy komoly párkapcsolathoz. Semmi baj, valaki kicsit le van maradva, nem szégyen ez, csak tartsd meg magadnak.

Egyébként a saját véleményed szerint egy férfit mire lehet "használni"?

22/L

2020. jún. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
98%
Mi lenne, ha a nők helyett inkább az agyadat használnád? Akkor nem írnál ki ilyen gyökér kérdéseket.
2020. jún. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
90%
😃😃😃
2020. jún. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
98%
És téged mire lehet használni amúgy?
2020. jún. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Azt a nőt, aki főz, mos, takarít egy szó nélkül, házvezetőnőnek hívják. Borsos árért szerezhetsz ilyet. De ő nem fog szeretni, se meghallgatni ha valami bánt és éjjel sem fog hozzádbújni, a szexről pedig pláne lemondhatsz mellette.
2020. jún. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ha használni akarsz egy nőt, akkor ne csodálkozz ha majd ő is csak használni fog, mondjuk személyes ATM-nek :D
2020. jún. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, én 47 éves leszek ... Volt már jó néhány hosszú párkapcsolatom 20 éves korom óta. Egy dolgot viszont megtanultam mostanra, illetve már azért korábban is🤫, hogy bárhogyan is alakult eddig az életem, és benne a nőkkel kapcsolatos élményeim, tapasztalataim, keserűségeim, csalódásaim és örömeim, annyi biztos, hogy mi férfiak a nők nélkül csak kevesebbek lennénk.

Az persze tény, hogy az embernek sokszor nem egyszerű megtalálni az igazán megfelelőt, de sose felejtsd, hogy kapcsolat két emberen múlik, a felépítése is, a lerombolása is...

2020. jún. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nem csalódtam 🙂


A többségből elő jött az automatikusan nem a kérdésre válaszolok higgadtan, érzelem mentesen, hanem a kérdezőt el kell taposni, meg kell támadni.


Hát hogy merészel ilyet kérdezni?

Csúnya , buta kérdező!!!


A nők gyönyörűek és fantasztikusak mindegyik főz, mos , takarít és kedvességgel, szeretettel közelítenek minden emberi lényhez.


Ez persze nem általánosítás, mert minden nő ilyen.


Rosszat mondasz a nőkről?

Hallod hogy jössz te ehhez?


Nekünk alapból jár a discount mindenhol.

2020. jún. 10. 14:25
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén. Nem értem milyen választ vártál mikor a nőket úgy akarod használni, mint egy használati tárgyat. Kérdezed mik a funciói egy nőnek. Garanciát nem akarsz rájuk kötni ha mégsem jött be neked, vissza vidd.? Az a legnaxobb probléma , hogy nem veszed észre mi a probléma kérdéseddel csak a válaszok szílusára őszpontosítasz...stb


26N

2020. jún. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!