Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenből lehet probléma ?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm akivel 2 hónapja vagyunk együtt és egész jól kijövünk egymással de felmerült most egy probléma. Én Katolikus vallású vagyok a lány zsidó vallású és a szülei nagyon mélyen hívők és folyton csak azt szajkózzák neki , hogy zsidó fiúval kell össze jönnie , mert ugye egy nép meg a zsidók sikeresebbek,mint a nem zsidók már anyagilag. Konkrétan ez azért probléma , mert most akarna bemutatni a szüleinek viszont első körben megkért , hogy hazudjam magam zsidónak mert fontosak számára a szülei. Na hát én mondtam, hogy ez felejtős vagyok aki vagyok de szerinte ez miatt a későbbiekben megpróbálnának szétválasztani minket. Ti mit tennétek ?
2020. jún. 15. 18:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, ezt neki kell elintézni. Az biztos, hogy nem hazudnék.


Van egy barátnőm, akinek a férje zsidó. Náluk sok okoz gondot a kulturális különbség, illetve a gyerekeikre is kihat (zsidó iskolába kell járatni, mert másikban kinézték őket). Tehát nem begyöpösödött hülyeség amit a szülei mondanak. Erre jó ha lélekben felkészülsz.

2020. jún. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt vágni fogják, hogy te nem vagy zsidó, ráadást egy hazugság csak szülné a másikat, aztán abból lesz a nagy botrány.
2020. jún. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
39%
Én nem vagyok vallásos, de ha tényleg szeretnék valamit a lánytól, akkor simán hazudnám hogy zsidó vagyok. Nem mintha hazudós lennék, csak ez nem olyan dolog, mintha a munkámról hazudnék, vagy netán a büntetett előéletemről. Inkább mintha azt mondanám, hogy szeretem a rakott kelkáposztát, pedig nem is szeretem.
2020. jún. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Előbb-utóbb úgyis kiderülne, hogy nem vagy zsidó - valószínűleg már az első találkozáskor kibukna, nem vagy tisztában a szokásokkal, hagyományaikkal. Max azt tudnád beadni nekik, hogy zsidó származású vagy, de nem hívő, de hosszú távon ennek sem látom értelmét. Ha a barátnődnek nem fontos, hogy zsidó párja legyen (és nyilván nem az), azt közölje ő a szüleivel és rendezzék le egymás közt. Ezt jobb az elején tisztázni, mert utána ünnepekkor, esküvőkor, gyerekvállaláskor stb ez csak egyre több és több konfliktusforrás lenne.
2020. jún. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
Én rasszisták között is vállalnám magam, de Te tudod.
2020. jún. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Fölösleges hazudni, mert nagyon átlátszó, nem hülyék, le fogsz bukni, hogy nem vagy zsidó.
2020. jún. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne hazudj, mert úgyis ki fog derülni, aztán abból meg még nagyobb baj lesz. Vagy elfogadnak, vagy alapjáraton a kapcsolat halálra van ítélve úgy is.
2020. jún. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
22%

A zsidokat messzirol keruld. Zsido csaladban nottem fol. Mindenjin keresztul taposott pl az apam meg rajtam is. Megnyomoritott,ha az erdekei ugy kivantak.


Meg most szabadulj meg attol a notol.

Nirmalis ember nem birja ki az olyan szivatasokat,amiket a zsidok csinalnak.


Most a zsido felso szomszedom aztatott mar tobbedszerre le,leesett a plafonom. Mert neki az van ingyen,ha a kozoskepviselo kuld ingyen embert es 15 cm-es csoszakaszt cserel ki. Mi meg ujittassuk fel evente a furdot eletunk vegeig,mert neki igy eri meg.

Undorito nepseg. Majd megtapasztalod. Majd kihasznalnak anyagilag is,mindent megcsinaltatnak veled szabadidodben,h ne kelljen kolteniuk. Stb

2020. jún. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Itt most ortodox zsido vallasrol beszelunk, ugye.
2020. júl. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igen arról
2020. júl. 7. 20:57
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!