Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ez ne készíts...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ez ne készítsen ki idegileg ?

Figyelt kérdés

A páromnak a volt barátnőjetol van egy gyereke. Becsúszott,nem terveztek, de a lany meg akarta tartani. Amikor a baba született mar rég nem voltak, pontosabban éltek együtt. Miután megszületett meg le feküdtek párszor, de mivel a lany nem valtozott, így nem tudtak együtt élni.

Azóta mindenkinek lett új párja. A lany nemsokára hazasodik, én is együtt elek a párommal es nemsokára születik a tervezett babának. Viszont van valami ami teljesen ki készít.

A folt barátnőjével tele volt a Facebook. Állandóan képeket töltöttek fel, hogy így meg úgy szerelmesek, folyton változtatta a párom a peofilkepet,mindig közös volt a lánnyal. Bejelentettek,hogy lesz baba, volt terhes közös fotózás stb stb stb... Ezeket a képeket nem törölte, csak belakotta,hogy csak o láthassa,mert hogy emlék a gyereknek.

Amibe kezdek viszont beleroppani, hogy velem nem tesz ki egy közös képet sem, a profilkepe egy profi fotós által készített kép mar ezer éve. Nem jelöl meg soha semmibe, nem írja ki,hogy merre jártunk, nem jelentette be a babát. Semmi. Ha alapból ilyen ember lenne akkor megértem, de a másik lánnyal minden sz@rt kiraktak, velem meg semmit.

Nekem ez nagyon faj es fontos lenne. Nem másoknak akarom mutogatni, csak az érzés, hogy a másik lánnyal a boldogságát megosztotta így a barátaival ( pedig nem volt jó igazából a kapcsolatuk ezért se maradtak együtt a gyerek mellett sem ), velem pedig nem akarja. Annyit mond, hogy csak munkára használja a facet pedig ez nem igaz. Mert egy haverját is valamelyik nap megjelölte egy kitett videoba.....

Ma nagyon sokat veszekedtunk, mert megígérte, hogy tesz ki közös képet es mondta h nem akar csak azért mondta, hogy hagyjam abba. Erre azt lett a veszekedés eredménye, hogy kirakta a legpocsekabb közös kepunket.

Mi a franc baja van velem ? Miért volt fontosabb az előző lany, aki egy bolond volt es állandóan veszekedtek, mint én? Nemsokára születik a tervezett babank es ezt sem mondja el senkinek sem. Én minden ismerősömnek elmondtam, de o nem. Minden ismerosenek dicsekszik, hogy vett lakást, de hogy lesz meg egy gyereke azt elfelejti mondani.



2020. jún. 16. 15:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%

Nem vállal fel mások előtt.

Még mindig az exével tart kapcsolatot, ha virtuálisan is.

Nyiss te egy oldalt, vedd fel az összes barátját, ismerősét

a te ismerőseid közé, és tegyél fel minden képet, amit

fontosnak tartasz. Lássuk a medvét, mit szól hozzá.

2020. jún. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%

Úgy tűnik, hogy nem igazán szeret a párod és gyerekes is.

Mióta vagytok együtt?

2020. jún. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
A gyerek kéthetente jön es a lany letiltotta Facebookon es csak e-mailben vagy nagyon ritkán telefonon beszélnek a gyerek miatt, hogy hanyra vigyük haza stb.
2020. jún. 16. 15:10
 4/19 A kérdező kommentje:

Annyi van kint,hogy kapcsolatban szóval "felvállal" de semmi több.

3 éve vagyunk együtt.

2020. jún. 16. 15:12
 5/19 anonim ***** válasza:
27%
Én sem híresztelném a dolgot a szülésig. És ha beteg lesz, és nem viszitek haza? Vagy meghal?
2020. jún. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vállal fel, ha nem is az exxel, akkor mással ismerkedhet. Nem tudom őszintén, minek vállaltál gyereket valakivel, akivel bem stabil a kapcsolat?!
2020. jún. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%

Lehet, rájött arra, amire már olyan sokan: nem kell mindent megosztani facebookon. Teljesen felesleges. Akik fontosak, úgyis tudják. Az már más kérdés, hogy élőben sem dicsekszik azzal, hogy ismét apa lesz. Én inkább ezt tartom nagyon furcsának.


Azt mondom, ha ezen kívül nincs nagy gond köztetek, akkor ezen kár kattogni. Én is sok közös képet kitettem a legelső szerelmemről, mikor még nem facebook volt, hanem IWIW. Aztán rájöttem, hogy tök felesleges. Változtam, komolyodtam, már nem tartom fontosnak, hogy mindenki lássa, hogyan alakul a magánéletem.

2020. jún. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Amúgy te hány éves vagy, hogy a retkes Fosbúk megosztásban méred a kapcsolatodat?
2020. jún. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Nem is értem,hogy lehet ilyet felltelezni,hogy nem visszük haza.

Es értem,de senki nem tudja szülésig titkolni es bárkivel előfordulhat sajnos bármi rossz a terhesség alatt, megis a volt barátnőjével elmondtak mindnekinek.

Nem ismerkedik senkivel. 24 órába együtt vagyunk, nem a karantén miatt, hanem mert direkt így alakítottuk az életünket. Ugyanazt dolgozzuk otthonról. Tudom kikkel mit beszélget ezért is esik rosszul h nem mondja senkinek. Anyukája es a nagyon nagyon közeli rokonok tudjak es ennyi.

2020. jún. 16. 16:11
 10/19 anonim ***** válasza:

De ez amúgy kire/mire tartozna még?


Csináltasson óriásplakátot a falu szélére?

2020. jún. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!