Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm semmit nem hajlandó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm semmit nem hajlandó megtenni magától?

Figyelt kérdés
olyan dolgot ami engem is érint. Azt mondja meg tudod csinálni te is mindezt olyan bicskanyitogató hangnemben, h nem igaz h ilyen h.lye vagy h nem tudod megcsinálni nehogy már kiszolgáljalak nő létemre..
2020. jún. 16. 22:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
De mik ezek?
2020. jún. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%

A leírás alapján az a kép jelent meg lelki szemeim előtt, hogy kérdező lustul egész nap és képtelen megcsinálni magának egy szendvicset, a nője meg unja már nagyon. Vagy mondjuk kilazult a csap és csöpög, a nőt ez zavarja de a palit nem, a nő szeretné ha a pali megjavítaná a csapot de az meg nem akarja.

Javíts ki ha tévedek

2020. jún. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
2. sajnos tévedsz. Teljesen önellátó vagyok nem kell semmiért szólni hogy meg kéne csinálni. A házimunkát is szó nélkül végzem. Viszont ez az abszolút nehogy kiszolgáljalak hozzáállás sz.rul esik..mintha nehogy elképzeld már h én megcsináljam helyetted.
2020. jún. 16. 23:08
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
De mondd már el basszus hogy miről van szó pontosan, rébuszokban beszélsz össze vissza, így nem lehet segíteni
2020. jún. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Miről van szó konkrètan? Írj már le egy szituációt legalább. Biztos nem ők nèlkül reagál így.
2020. jún. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha megtudod magad is csinálni miért várod el tőle,hogy helyetted dolgozzon?? Ennyire életképtelen vagy..??
2020. jún. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Mert amikor én megcsinálom neki nem vágom az arcába h te is meg tudnád csinálni magad. Ez nem az életképtelenségről szól!
2020. jún. 17. 10:15
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Most mi a kèrdès egyáltalán? Csak panaszkodsz, de semmi rèszletet nem árulsz el.
2020. jún. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert kamus idióta
2020. jún. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%

Hát sajnos kifogtál egy tucatlibát.

"ehogy már kiszolgáljalak nő létemre.."


Ő szrta a spanyol viaszt, jujujj neked ha nem ugrálod kőrbe. 2 pofon kíséretében tenném a bejárati ajtó másik felére. Ott majd megtanulja a "nő létére".

2020. jún. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!