Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vélemény az alábbi helyzetről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemény az alábbi helyzetről? Ez flörtölésnek számít?

Figyelt kérdés
Egy buliba elmegy egy lány a barátjával. Nevezzük őket Zsófinak és Lacinak Ebben a buliban ott van a fiú egyik haverja, Zsolti és az ő barátnője, Timi. Kialakul egy beszélgetés, majd feljön, hogy a srác haverjának (Zsoltinak), a barátnője (azaz Timi) lány létére ügyesen meg tud szereleni ezt azt a ház körül. A legutóbb pl. sikerült megjavítania a vízvezetéket. Ezt követően a fiú, Laci megjegyzi, hogyha Timi ennyire ügyes, akkor majd hozzá is átmehetne szerelni, biztos találna számára munkát. Elköszönéskor Timi azt mondja Lacinak, hogy na majd akkor szólj, ha valami elromlik nálatok. Ezek a beszélgetések nem négyszemközt, hanem mindenki előtt történtek. Szerintetek Laci flörtölt Timivel? Ez belefér egy kapcsolatba? Jogos, ha Zsófi ezen kiakad?

2020. jún. 16. 22:59
A kérdező szavazást indított:
Igen, ez egyértelműen flörtölés!
Ez már majdnem flörtölés, de még határeset.
Nem egyértelmű, abszolút helyzetfüggő.
Nem flörtölés, nyilvánvalóan csak poénkodtak.
30 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyik sem. Laci elismerte, hogy Timi ügyes és tényleg megkéri majd, hogy szereljen meg valamit. Mi ebben a flörtölés?
2020. jún. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Ha Zsófi ezen kiakad, akkor egy hisztis és kiállhatatlan pi.c.sa, nincs hová ragozni.
2020. jún. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Nem flörtölès, ès belefèr a kapcsolatba. Viszont te nem tudom melyik oldal vagy a törtènetben, de ha a lánynak (Zsófinak) lehet, hogy úgy jött le, hogy Lacinak az ilyen nő milyen imponáló, ő meg nem ilyen, ès emiatt kisebbsègi komplexusos lett, lehet úgy èrzi, hogy Lacinak bejött Timi, ès így flörtölèsnek èrzi az egèszet.

Ennek hátterèben lehet az, hogy Zsófinak nem megfelelő az önèrtèkelèse, vagy pedig nem rèszesül úgymond megbecsülèsben a kapcsolatban. Tehát nem kap pozitív visszajelzèseket, amit Timi jelen esetben megkapott.

2020. jún. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem itt azért férhet bele, mert a lánynak is van barátja. De ha nem lenne, akkor nagyot néznék, én nem vagyok ahhoz hozzászokva, hogy a barátom félismerős csajokat hívjon át, ha meg kell szerelni valamit.
2020. jún. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24%
Úgy is a testbeszéd a lényeg nem az, hogy ki mit mond. Úgy is alakoskodik mindenki társaságban.
2020. jún. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%

Attól függ. Függ a testbeszédtől, a mikikától, a hangsúlytzól.


Vannak beszélgetések amikről le lehet szűrni hogy mi, a stílusából ítélve.

Ha közben mindenki nevet és mosolyognak de nem flörtölősen, simán lehet hogy csak poénkodtak.

Ha meg olyan a hansgúly akkor lehet komoly is. Szerintem ezt mindenkinek hallania kell a saját fejében:D

Ez maximum akkor flört ha OLYAN a hangsúly, olyan a testbeszéd és a két ember mimikája.

2020. jún. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%
Szerelem, szerelem. Már öt napja a vízvezetéket szerelem...
2020. jún. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!