Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok túl szeretetéhes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok túl szeretetéhes vagy jól gondolom,hogy nem kapok elég szeretetet?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyok együtt a barátommal,nagyon szeretem őt,elvileg ő is engem. Tényleg nincs vele kifejezetten semmi bajom azt leszámítva,hogy már az elejétől kezdve feltűnt,hogy nem igazán mutatja ki az érzéseit felém és szexuálisan sem a legaktívabb. Ezt akkor azzal amgyarázta,hogy még ugye új a kapcsolat és amúgy is gyászolja az exét még. De már azért eltelt pár hónap és elég hullámzó,ha felhozom,hogy figyelj nagyon rosszul esik,hogy nm mutatod ki a szereteted akkor javul a dolog pár napig,majd megint a nagy nullába esik vissza.

Ami alatt azt értem,hogy nem mutatja ki pl ,hogy nem csókol meg napokig,és én hiába próbálkozok ő így elhúzza magát és direkt nem csókol meg. Vagy a szex max heti 2x van és így ennyi. Van más helyette,de a szexet valamiért eléggé hanyagoljuk .

Ezek nekem rosszul esnek,a szexre azért vágyok,mert az is a szeretet egyik kimutatásának formája,a csók szintén..

Más dolgokban kimutatja pl elvisz kajálni,rendel nekem kaját,ajándékot,türelmes velem ,elvisz magával mindenhova stb. Szóval emiatt nem tudom azt modnani,hogy biztosan nem szeret,mégis nekem elég nagy hiányt okoz az intimitás hiánya.


ŰSZerintetek miért van ez?


2020. jún. 19. 10:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
32%
Nem szeret téged, ez nyilvánvaló. Más kérdés, hogy ezt meddig fogod tudni tolerálni majd.
2020. jún. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%

Mondanám vannak ilyen típusok, de hogy már az elején is ilyen gyér a lelkesedése?! Számomra is kevés lenne ez.

Olyan, mintha inkább a barátja lennél.

2020. jún. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

1, tényleg így gondolod? Miért mondod,hogy ez nyilvánvaló?

De ő azt mondja ,hogy nagyon szeret,akkor miért mondja ezt? MEg akkor miért visz minden családi eseméyre,miért mutat be mindenkinek és miért nem sajnál rám egy ft-ot se? Azért csak szeret?? de szívesen emghallgatom az érveket,hogy miért nem és elgonodlkozok rajta

2020. jún. 19. 10:10
 4/23 anonim ***** válasza:
34%
Potenciazavaros.
2020. jún. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Igen ezt én is mondtam neki,hogy olyan mintha csak barátok lennénk akik néha szexelnek.

Elvileg exével is ezért lett vége,mert ott exe nem szerette és csak baártok voltak. Most meg én érzem azt amit ő exével. De azon is elgondolkoztam,hogy lehet exével is hasonlóan viselkedett és ezért lett köztük olyan a viszony amilyen.

AMikor mondtam neki a csók témát,már nem egyszer akkor arra azt mondta,hogy neki nincs igénye a csókra,mert szüleit se látta sose smárolni ,neki max szex közben esik jól amúgy meg nem. Aztán elmagyaráztam neki,hogy azért napi 1-2x megcsókolhat nem kell 0-24 akkor ezt észben tartja 2 napig majd megint semmi.

2020. jún. 19. 10:14
 6/23 anonim ***** válasza:
53%
Szeret. Csak más ezen a téren az értékrendetek.
2020. jún. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
52%
Aki még gyászólja az exet, minek kezd új kapcsolatot? Őt szereti még, te meg hiánypótló vagy.
2020. jún. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem te vagy az exe pótja. Szeret, elvisz helyekre, de benned pótolja az exét, ezért is kezdett bele a kapcsolatotokban, úgy, hogy nem dolgozta fel a múltat.
2020. jún. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Hát ő mindig ezt csinálta, minden kapcsolata után. De amúgy exe után több barátnője is volt,mármint ilyen 2-4 hétig. És én voltam az első akivel úgy érezte,hogy kell az életébe. Én is modntam neki,hogy akkor hagyjon ha nem áll készen,de nem akarta.

Én is félek ettől,hogy még mindig őt gyászolja.

Egyik nap azt mondta,hogy azt álmodta,hogy az exe visszajött hozzá és úgy vislkedett mint én és bocsánatot kért tőle és ígérte hogy megváltozik és őt választotta helyettem,de mikor szakítani kellett akkor zokogott nagyon és így ébredt fel sírva. és hogy szerinte ez jó jel,mert akkor valószínűleg nem szakítana velem és rossz döntés lenne velem szakítani ha ennyire megviseli. Meg mindig hangoztatja azt is,hogy sok idő kell neki míg valakit úgy igazán megszeret,meg nála mindig fél-egy év után jön az érzés...bár néha meg nagyon mondja,hogy mennyire szeret engem. olyan kettősség az egész.

2020. jún. 19. 11:55
 10/23 anonim ***** válasza:
Én nem jöttem volna össze ilyen pasival, egyértelmű h az exén kattog, ha vele álmodik...
2020. jún. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!