Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolatban élők, nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban élők, nektek mennyi időtök marad saját magatok fejlesztésére, akár tanulás, művelődés, edzés, élményszerzés terén? 26F

Figyelt kérdés

Nekem eddig a kapcsolataim arról szóltak, h együtt vagyunk, együtt csinálunk mindent, együtt megyünk mindenhova, de magamra sose jutott idő, mert azt egyik barátnőm se szerette, h egy kicsit elvonulok olvasni, kódolni, tanulni. Sose fogadták el, h nekem szükségem van egyedüllétre, h kiteljesedhessek.

Nálatok hogy van? Jut idő saját magatokra? Vannak ebből problémák?



2020. jún. 21. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mindig normális volt, hogy kell külön idő is. De mindketten olyanok vagyunk, akik ezt igénylik, így nincs sértődés belőle. Ez szerintem pont olyasmi, hogy akinek ez gond, azzal nem illesz össze.
2020. jún. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Az egyéni tanulmányokat leszámítva mindent amit leírtál együtt csinálunk. Miért kellene, hogy zavarjon a másik jelenléte, ha egyszer élvezzük egymás társaságát. "énidőre" azoknak van szüksége, akik elzárkóznak az új tapasztalatoktól, nem tudják vagy akarják bevonni a másikat, szégyellik amit csinálnak.
2020. jún. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14%

Egy kapcsolat az ami fejleszt. Ha nem, akkor csak dugások sorozata.

De én is jártam egyetemre, dolgozni, meg olvasgatok, játszom a gépen, ha együtt vagyunk.

Még nem volt ebből probléma.

De ha látom, hogy lefekvéshez készül, akkor minden ilyen OFF!

2020. jún. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jut idő magamra természetesen, de mindig egyeztetem a párommal a saját, külön programjaimat.

Például értsd úgy, hogy ha el akarok menni moziba egy barátnőmmel vagy edzeni (tipik csajos program), akkor ezeket arra a napra szervezem mikor a párom dolgozik vagy megbeszélem vele hogy akkorra ő is szervezzen valamit magának. Nem "szervezek keresztbe", a közösen töltött idő rovására. Amikor együtt tudunk lenni akkor inkább őt választom.

2020. jún. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Kell az én idő akárki akármit mondd , jó néha egyedül lenni , nem egymás szülei vagytok a párkapcsolatban, hogy egymás nyakán kell lenni, meg szarni is együtt menni. Egy egészséges párkapcsolat el tudja viselni azt, hogy külön vagytok akár több napig is. Utána annál jobb találkozni.
2020. jún. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%

Volt hasonló helyzetben. Csináltam az egyetemet levelezőn, dolgoztam. Ezek mellé akartam még edzeni és néha egyszerűen csak aludni, pihenni. Hát, ez sokszor nem ment, pedig próbáltam megoldani a helyzetet. Pl. simán elmehettem volna edzeni, amíg ő a környéken körülnéz pár boltban, de nem, mert együtt nézzünk meg olyanokat is, amik engem nem érdekelnek. Tanulni sem lehetett mellette, mert odajött felesleges dolgokkal, pl. facebookon talált videóval.

Én szakítottam, lazábbra raktam az egész kapcsolatot. Szóval, maradt a szex és kevesebb találkozás.


Amúgy úgy vettem észre, hogy sokszor ez egy ördögi kör. Sok nő előadja, hogy a férfinak legyenek céljai, hobbija. Aztán, amikor összejönnek, akkor már ne legyenek ezek annyira vagy úgy legyenek, hogy ne emésszenek fel semennyi időt. Jó példa erre, amit a környezetemben is sokat láttam: A férfi építette a karriert/céget, vitte haza sokszor akár a milliókat is. Az ismerkedéskor ez hú, de pozitív volt és erős, céltudatosan férfias. Aztán, pár év kapcsolat vagy házasság után már baj lett, mert nincs idő a kapcsolatra és milyen gonosz a másik.

(Természetesen vannak normális nők is, akik az egészet a helyén kezelik és felnőttként eltudják dönteni, hogy mire és milyen arányban vágynak. Most nem róluk írtam, mert nem erről szólt a kérdés.)

2020. jún. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
64%
Az eleje nekünk is ilyesmi volt, a saját dolgaimat (edzés, tanulmányok) inkább csak muszájból tartottam. Aztán összeköltöztünk, kicsit megnyugodtunk egymást illetőleg és sokkal jobban teljesítünk egyénileg is, mint szinglin. Az edzésben is nagyobb kihívásokat állítok magam elé, szakmailag nagyon sokat fejlődtem szabadidőmben, időben kezdek el és fejezek be dolgokat, sokkal nagyobb önszorgalmam van
2020. jún. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!