Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem találkozunk 1-2 napig és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem találkozunk 1-2 napig és szabályosan rosszul vagyok. Pszichológus kell nekem jól gondolom?

Figyelt kérdés

Csak hogy mai példát hozzak fel, reggel ment haza párom, szerdán találkozunk legközelebb és konkrétan azt érzem, hogy szorít a mellkasom és nem vagyok jól. Teljesen egyedül vagyok ilyenkor, mert egyedül élek, most tervezünk majd összecuccolni 1-2 hónapon belül. Rettentően várom már, mert olyan nyugodt vagyok mikor itt van... max 2-3 napokat töltünk külön, de se aludni nem tudok ilyenkor, se jól érezni magam itthon. Pörögnek a negatív gondolatok a fejemben, hogy vajon mit csinál otthon, hiányzok-e neki, kivel beszélget meg hasonlók...

1 éve vagyunk együtt egyébként, én 23 éves vagyok, ő 24.


2020. jún. 22. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Igen, kapcsolatfüggő vagy. Nagyon nem egészséges
2020. jún. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Igen, brutál féltékenységi rohamos lesznek ha így halad és arra akár a kapcsolat is rámehet. Hajrá :)
2020. jún. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy egy kicsit féltékeny is? Miért azon jár az eszed, hogy kivel beszélget?

Házasságkötésünk után 14 hónapig csak ötször találkoztunk a feleségemmel 2-3 napra. Ennek 55 éve.

Fiatal mérnök pár esete (rokonaim): Előbb a nő ment külföldre szolgálati útra. Közben nem találkoztak. Amikor hazajött, röviddel utána a fiú ugyancsak fél évre, de más országba ment Ez idő alatt sem találkoztak. Na és?... Ki kell bírni.

Már régebben is idéztem itt a Gyk-en Szécsi Pál slágerét, miszerint: "A távolság olyan, akár a szél: a kis tüzeket eloltja, a nagyokat fellobbantja." Szerinted milyen a Ti tüzetek?

Ffi.

2020. jún. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
14%
Gondolom van oka hogy ilyen lettél, esetleg találkozott már más csajjal vagy ilyesmi.
2020. jún. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi 2,5 évig voltunk távkapcsolatban. Volt hogy egy hónapig nem láttam. Nem lehet tenni semmit ellene. Foglald le magad, tanulj, dolgozz, filmezz stb.
2020. jún. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Ragaszd magadhoz komolyan istenem lödd le
2020. jún. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez nem normális, vigyázz nehogy emiatt riaszd el a párod. Másik meg ameddig nem ad okot rá addig megadhatnad neki a kellő bizalmat. Bizalom nélkül egy kapcsolat hát..
2020. jún. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Húha. Szerintem társfüggő vagy. Mindenképpen érdemes lenne szakemberhez fordulni, illetve ha még nincs, keress hobbit! Olvashatsz, írhatsz vagy süthetsz, esetleg megtanulhatsz hangszeren játszani, fotózhatsz vagy bármi. Hidd el, az lefoglal! Volt egy depis korszakom, mikor nagyon rákaptam a festésre és segített. ;)
2020. jún. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Gratulálok a válaszolóknak, akiknek ebből az jött le, hogy a kérdező ezért a párját hibáztatja vagy magához akarja ragasztani. Nem, itt nem az a probléma, hogy a párjában nem bízik, hanem önmagában és ezt ő maga is sejti, ezért is gondolkodott el a pszichológuson.

Kedves Kérdező! Én is ilyen vagyok, mondjuk én komolyabb dolgok miatt járok pszichológushoz, de lehet, hogy nem tartanék itt, ha hamarabb ráveszem magam és felismerem, hogy problémám van. Ez lehet rossz kötődési minta, ami okozhat a későbbiekben is problémát/félreértést köztetek, meg neked sem jó így, úgyhogy ha teheted, szerintem nyugodtan menj el, nincs ebben semmi rossz.

2020. aug. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!