Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna ha a párotok délig aludna ?

Figyelt kérdés
Ruhalmas munkaideje van. Nincs beosztott munkaideje, csak határidők. Általában hajnali 4-5 ig fent van. Van, hogy akkor fekszik le amikor én megyek a munkába. És van, hogy délután kettőkor kel fel.
2020. jún. 25. 10:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
47%
Igen. Ez nem életcél, csupán egy link alak él így.
2020. jún. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
68%
Mondanám, hogy az ő dolga, de ha nem hagy téged aludni, akkor már nem. Ráadásul egészségtelen is, és nem olyan kis picikét, hanem komolyabban is.
2020. jún. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Parasztgyerek ***** válasza:
94%
Lehet zavarna. Ha ez mellett otthon nem csinál semmit, úgy egészen biztos.
2020. jún. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
67%

1.


Az ellenkezője se jobb, volt egy klasszik parasztbácsi nem vérrokonom, aki mindenkit lecseszett, ha az 4 óra UTÁN kel fel, mert hát micsoda hitványság az. Bezzeg ő. Már este kilenckor lefekszik és négykor kel. Igaz muszáj is neki "a disznók miatt", de másokat cseszegetni meg kigúnyolni emiatt, ugyanolyan rossz, mint a kérdező barátjának habitusa.

2020. jún. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
97%
Engem zavarna, de nem azért, mert délig alszik, hanem mert ha ennyire más az életritmusunk, akkor mikor töltünk közösen időt?
2020. jún. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
70%
Engem nem. Nekem is rugalmas, hogy mikor dolgozom, én is sokszor ébren vagyok reggelig. Attól még, hogy valaki nem 9-5 között keres pénzt, lehet produktív.
2020. jún. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Pont azt akartam írni, mint az #5, ha ő akkor alszik, amikor én dolgozom, akkor kizárásos alapon akkor dolgozik, amikor én meg otthon vagyok és vele szeretnék programokat szervezni. Vagy aludnék, és akkor meg az zavar, hogy ő meg nem alszik (ezerszer jobban alszom, ha a párom is ott van mellettem az ágyban). Plusz ha már van egy ilyen beállt bioritmusa, akkor meg mondjuk elmegyünk nyaralni valahova, nem lehet vele semmit se kezdeni, mer napközben alszik és kómás? Nekem ez nagyon zavaró lenne.
2020. jún. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
66%

#4

Ki beszélt itt az ellenkezőjéről? Egy normális ember feküdjön le 10-11 között este, aludjon 6-8 közöttig. Ez lenne a normális. Aki megteheti, miért ba..szná el úgy az életét, mint a szóban forgó srác?

Ki végzi a házimunkát, ki vásárol be, se adja fel a csekkeket..stb?

2020. jún. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
27%
Jav. ki adja fel..
2020. jún. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
17%
Ebből NEKEM, az jön le, hogy direkt kerül téged.
2020. jún. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!