Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavarna, ha lennének a párodna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha lennének a párodnak ellenkező nemű barátai?

Figyelt kérdés

2020. jún. 28. 12:46
A kérdező szavazást indított:
Nagyon zavarna
Annyira zavarna, hogy szakítanék is
Zavarna, de próbálnám magam túltenni rajta
Egy kicsit zavarna
Egyáltalán nem zavarna
Még örülnék is neki
38 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Eleve a kérdést sem értem. Hát hogyan lehetne megvalósitani h csak pali haverjaim vannak? Meg azt is nézzük már meg h érdemes-e ilyen nővel együtt lenni..hallgatni egy életen át h mit képzelsz mert vki rádnézett 🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️

Nekem férfiként főleg nő barátaim vannak, volt akinek nem tetszett, mutattam h befelé nyílik az ajtó 🙋🏻‍♂️

2020. jún. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 The Dead and Dreaming ***** válasza:
100%
Nem zavarna, ha lennének ellenkező nemű barátai. Az zavarna egyedül, ha lenne egy olyan bizonyos ellenkező nemű barát aki hajt rá és látszólag többet szeretne és ennek ellenére nem utasítja teljesen el, hanem találkozgat vele és úgymond lehetőséget ad neki a nyomulásra. Ez kifejezetten zavarna.
2020. jún. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Dehogy zavarna. Az a normális ha mindkét nemű barátai vannak, nem pedig az hogy ha még csak nem is látott egyet sem közelről(lásd gyk-s sírós pityogósok).
2020. jún. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mennyire állnak közel. Itt is 100+1 kérdést olvastam már hogy "a barátnőm este átmegy egy férfi barátjához iszogatni, kettesben lesznek, jogosan zavar?"

És a többi.

2020. jún. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%
Nekem férfi barátaim vannak, azok srácok akikkel 14 évesen barátkoztam össze. Együtt voltunk kamaszok, együtt buliztunk, fesztiváloztunk, kirándultunk stb. Amikor a párommal belevágtam a kapcsolatba leszögeztem neki hogy nekem ők vannak. Millió és egy lehetőségem lett volna öszejönni vagy csak szexelni velük de nem tettem és ezután sem fogom. Így nálunk ez nem okozott gondot.
2020. jún. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!