Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hirtelen kidobott a szerelmem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hirtelen kidobott a szerelmem, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van erre valami jó tipp? Megromlott kapcsolat, mert kevés időt töltöttübk együtt, de most már elzárkózik a megoldástól. A legnagyobb probléma meg az volt, hogy én jónak gondoltam az egészet.

Végtelenül csalódtam benne, hogy képes volt ez miatt egyik óráról a másikra kirakni, de mégis ő volt az akivel el tudtam volna képzelni a jövőmet.



2020. jún. 30. 10:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/182 anonim ***** válasza:
88%
Megromlott a kapcsolat, de te mégis azt gondoltad, hogy jól van ez így. Ne csodálkozz, hogy szakított veled.
2020. jún. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/182 anonim ***** válasza:
100%
Először is önvizsgálat, és önértékelés, javítás önmagadban, utána tovább lépés.
2020. jún. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/182 anonim ***** válasza:
100%
Ki miatt töltöttetek együtt kevés időt?
2020. jún. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/182 A kérdező kommentje:

Igen, mert én nem éreztem rossznak, parszor beszéltünk róla, de amúgy nem mutatta jeleit.

Szerintem mindkettőnk és a koronás élethelyzet miatt is.

De ennyit nem kéne kibírnia egy kapcsolatnak, ha a mai világban minden nap tudunk kommunikálni?

Nem szeretnék továbblépni, inkább többet senki 😪😪

2020. jún. 30. 11:09
 5/182 A kérdező kommentje:
De ha meg tud romlani egy kapcsolat, akkor gyökeres változtatásokkal miért nem lehet helyrehozni?
2020. jún. 30. 11:10
 6/182 anonim ***** válasza:
91%
Akkor kellett volna megoldani, amikor együtt voltatok, ha neki több igénye volt az együtt létre, te ezzel elégedett voltál, akkor nem egyformák a szükségleteitek. Ha nem tudtok, jelen esetben te kommunikálni, akkor ezen a következő kapcsolatodban figyelj jobban.
2020. jún. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/182 A kérdező kommentje:

Igazából én jelen helyzetben elégedett voltam, de hosszabb távon szerintem ugyanazt akartuk, azt gondoltam egy kis átmeneti időszak belefér. Aztán leblokkoltam az egészen, és nem sok érdemi dolgot tudtam hozzátenni.

Hibáztam, de szerintem ezt nem érdemeltem volna meg, hogy az ország másik vegéről érkezve este ki is lettem rakva.

Minden másban mindketten nagyon rendesek voltunk egymással. De részéről elmúlhatott a szerelem, és tényleg beszéltünk is megoldasokról, és a mostani azt hittem hogy jó lett, mert egyáltalán nem érzékeltette. Én ezt fordítva sosem tudtam volna megtenni, sokkal nagyobb kötődés alakult már ki vele. na mindegy, ezek szerint nem való nekem kapcsolat, vagy tényleg parasztnak kell lenni a nőkkel mint pár haverom csinálja, és mégis kapcsolatban vannak..

2020. jún. 30. 11:28
 8/182 A kérdező kommentje:
Köszönöm amúgy a válaszokat
2020. jún. 30. 11:28
 9/182 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem is ne most csodálkozz. Voltak jelek, leültetek, hogy nem jó ez így, most mégis értetlenül állsz a dolog előtt, hogy elhidegült.
2020. jún. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/182 anonim ***** válasza:
88%

És azt az elmés következtetést vontad le, hogy parasztnak kell lenni?



Te homokba dugtad a fejed.

2020. jún. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!