Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Dohányzás miatt szeretet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dohányzás miatt szeretet megvonás?

Figyelt kérdés
Amikor öeszejöttem a párommal dohányoztunk mindketten, napi 1-1 dobozzal kb. Aztán 6 évig nem cigiztem, párom is csak haveri sörözések alkalmával. Most egy ideje néha cigizek, van hogy napi 5-6 szálat, aztán hetekig semmi, így váltakozik. Párom ugyanúgy sörözések alkalmával. Nem tudja elviselni ha rágyújtok, egész nap celozgat, beszologat, de van hogy hozzám se szól, elhúzódik tőlem, elloki a kezem stb. Én meg ezt nem tudom elviselni. Próbáltam vele ezt megbeszélni, de semmi haszna. 12 éves kapcsolat, harmincasok vagyunk. Ti mit tennétek?

2020. jún. 30. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
.......XD
2020. jún. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon unatkozhatsz:xDDDDD
2020. jún. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Ez hulye.
2020. jún. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is ezt csinálta az exem ... nem véletlenül ex már :D Érdekes az elején nem zavarta egyáltalán, sőt még tetszett is neki, de láss csodát a kapcsolt vége felé már beszólt érte állandóan. Itt biztos, hogy más gond lesz.
2020. jún. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
Biztos hogy a cigivel van baja és nem más miatt ilyen?
2020. jún. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt nem cigizős barátnőm, amikor még dohányoztam, az elején semmi gondja nem volt, elég volt, ha rágózom. Aztán ahogy telt az idő, egyre inkább beszólogatott, elhúzódott, néha undorodott, és mivel szerettem, letettem a cigit. Ő ennek borzasztóan örült, én lettem az űberpláne fickó, de aztán elkezdett más dolgokba belekötögetni, úgyhogy elhagytam és közel egy év után újra rágyújtottam. :)
2020. jún. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!