Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan világosítsam fel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan világosítsam fel a férjem, higy rossz irányba tart?

Figyelt kérdés

5éve vagyunk együtt, 2éve házasok.

Mikor megismerkedtünk a keresztanyjáék voltak a mindenei (az anyjával nem tartja a kapcsolatot, ők nevelték fel).

Keresztanyjának 3gyereke van, velünk nagyjából egyidősek, ők unokatesói. Mindegyiknek van párja.

Kapcsolatunk elején minden hétvégét ott töltöttünk évekig, sokat összejártunk. Minden hónapban volt egy családi este, akkor ott voltak keresztszülei, unokatesói, párjaik, mi. Mint egy nagy olasz család, rengeteg nevetéssel, hangos beszélgetésekkel, imádtuk.

(Nekem a szüleimmel nagyon rossz a viszony, olyan volt, mintha ők lettek volna a családom)

Aztán lett kb 2éve férjemnek egy haverja. Esküszöm jobban oda van érte mint értem... ez a haver régen egyik unokatesójának volt jó barátja, ismeri az egész családot. A havernak unokatesójával megromlott a kapcsolata, párom lett az "új barát". Ezzel még nem is lenne bajom, ha a haver nem beszélné férjem fejét tele a család ellen. Azóta a rokonokat egyre jobban hanyagolja, egyre kevesebbet találkozunk velük, a haverral viszont egyre többet.

A csalásba tök elvoltam, mindenkivel jóba voltam, nagyon élveztem mindenkivel beszélgetni.

A havernál mindig az van, hogy ők férjemmel kettesbe az autószerelésről, rallyról beszélgetnek, komolyan másról nem is tudnak, a haver barátnője meg vágja a pofákat, kibeszél mindenkit, kever állandóan, én egyszerűen utálom. Nem egyszer férjemnek (mikor caak egyedül ment hozzájuk) telebeszélte a fejét, hogy hagyjon el engem, meg ilyenek. Ha elmegyek vele hozzájuk csak ülök és nézek ki a fejemből, utalok ott lenni. Ha nem megyek meg sértődés van, meg a csaj tömi a fejét.

A család végülis nem az én családom, egyedül nem megyek hozzájuk, az hogy néz már ki, volt hogy mentem, csak nekem mondták, hogy ferjem milyen rossz iranyba tart. Igy lassan idejét nem tudom mikor voltunk ott utoljára.


30éve, határozott felnőtt férfi. Iszonyat makacs, amit a fejébe vesz az lesz típus. Hiába próbáltam nem egyszer elmindani neki, hogy ez így nagyon nem jó, mert a haver lehet csak jövőhérig haver, de a család örökre ott lesz neki... ne mondjam, merf a haver olyan mintha testvére lenne, ez egy örök barátság...


Ti mit tennétek?


2020. júl. 2. 14:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
47%
A helyedben elgondolkodnék a férjed szexuális beállítottságán. Fogadjunk, hogy erre nem gondoltál.
2020. júl. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Határozottan kijelenthetem, hogy gyűlöli a melegeket. A szexuális életünk is igen rendben van...

Ez a megközelítés nagyon rossz oldal.

2020. júl. 2. 14:07
 3/23 anonim ***** válasza:
58%
2 Bisexualitásról hallottál már. Több van a férjed és a másik férfi között, mint egy szimpla barátság. Ráadásul a másik férfi nagyon féltékeny rád.
2020. júl. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
0%
Megmondod neki, hogy vagy te vagy az első, a legfontosabb prioritás és melléd áll vagy elfelejthet. Ennyi.
2020. júl. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Ismétlem, 1000%, hogy nem vonzódik a haver iránt. Mint írtam, gyűlöli a melegeket, és a hozzájuk hasonlókat...

Egy 5 éves kapcsolatot (ami alapjában véve nagyon jól működik) nem fogok azért eldobni, válni, mert ebben az egy temában nem értünk egyet...

Ezt a jobban oda van érte mint értem dolgot képletesen értettem, viszonyítas képen, hogy van olyan fontos neki (barátilag!!!) Mint én (csak én ugye szerelemből)

2020. júl. 2. 14:25
 6/23 anonim ***** válasza:
68%
5 Legyen neked igazad, nálam másképpen jön le a férjed szellemileg.
2020. júl. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Ezt a feltekenységet nem tudom honnan szűrted le kedves 3# 😅
2020. júl. 2. 14:26
 8/23 A kérdező kommentje:

6os. Nem mindenki így gondolkodik mint te, szerencsére..

Ja es mindenki magából indul ki, ahogy a mondás tartja 🤔😅

2020. júl. 2. 14:33
 9/23 anonim ***** válasza:
72%
8 Már bánom, hogy hozzáírtam a kérdésedhez. Ha tudtam volna, hogy te vagy, a fene próbált volna segíteni neked.
2020. júl. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Nem segitség, hogy elmondom normalisan, hogy kizárt, de te csak azzal jössz, hogy érdeklődik iránta... mert szellemileg nem néztel mást ki belőle...
2020. júl. 2. 14:44
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!