Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavarja hogy barátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja hogy barátok vagyunk?

Figyelt kérdés

3-4 havonta Vagy még olyan gyakran sem de beszélünk exemmel pár szót, amit mindig elmesélek páromnak, de minden egyes alkalommal kiakad mintha ez rossz lenne.

Exemnek is van új kapcsolata, nekem is. 6 éve nem vagyunk együtt.

Fiúk ez annyira nagyon szörnyű hogy mi beszeloviszonyban maradtunk?



2020. júl. 8. 06:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Te tapsikolnál örömödben, ha a párod mind a 8 exnőjével dumálna, majd megosztaná veled, milyen jól néznek ki a face fotóikon?
2020. júl. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem ez a szituáció nálunk. 2 exem volt előtte, az egyikkel rosszban váltunk el, a másikkal normális körülmények közt. Nem maradtunk barátok, de szoktunk érdeklődni egymás felől,hogy kinek hogy alakul az élete. Ezt is ritkán.
2020. júl. 8. 07:16
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Most akkor barátok vagytok, vagy nem maradtatok barátok? Belegabalyodsz a saját hazugságodba.
2020. júl. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Vagy nem érted a barátság szó jelentéset, vagy hazudsz.
2020. júl. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%

Egy kapcsolatban mindkét fél megpróbál normális keretek közt megfelelni a másiknak. A kereteket a kapcsolatban lévő két ember fekteti le.

A párodat ez zavarja. Téged meg a párod hozzáállása zavar. Erre egy megoldás van, kompromisszumnak hívják. Valakinek engednie kell.


A véleményem az,hogy egy új kapcsolatban nem sok helye van az exnek, persze vannak kivételek, mert pl közös gyerek miatt ez elengedhetetlen ..

De nem tudnám elképzelni, hogy néhány havonta miről -beszélgetnék egy exemmel..van kivel megbeszéljem a mi történt velem, hogy vagyok dolgokat..

Persze, ha összefutunk valahol, nem esik nehezemre néhány szót váltani.

De igazából szétmentünk, nincs közös cél az életünkben ,kicsit olyan mintha a lehetőséget akarnátok életben tartani egy lehetséges folytatáshoz. Ez a párodat elbizonytalanítja.

Szerintem ennyi az ok.

Gondold át, hogy egy hasonló helyzetben talán neked sem esne jól.

Ilyen dolgokkal kezdik el az emberek kinyírni a kapcsolataikat. Ez csak egy apróság..még néhány hasonló és tanácstalanul állsz, hogy mi romlott el és miért..

Engem is zavarna.

2020. júl. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Engem is zavarna, ha a párom rendszeresen az exével beszélgetne. Ha vége a kapcsolatnak, minek?
2020. júl. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"Exemnek is van új kapcsolata, nekem is. 6 éve nem vagyunk együtt."


Hiába látod logikusnak,ez önmagában nem ad okot arra,hogy a barátodat ne zavarja.Mert ilyen típus.Lehet,hogy nincs közöttetek semmi,de a barátod nem bízik benned,és ezen nemigen fogsz tudni változtatni.Ha nagyon fontos neked az exed,akkor beszélj vele,de továbbra is számíts a barátod rosszallására.

2020. júl. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
28%

A használt tamponjaidat is felrakod a polcra vagy csak az exeidet tartogatod, mint valami lotyó?


Nekem nőként sem fér bele egyáltalán az exszel bratyizás. Ha látom valahol az utcán, köszönök neki, amúgy meg magasról leszarom, mi van vele. Érdekelte volna akkor, mi van velem, mikor együtt voltunk. Egy mára idegennel, akivel nem tervezek közös jövőt, nincs mit beszélnem.

2020. júl. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem is zavarna ha az exszel beszelgetne a párom. Ha baratok, kicsit az zavarna hogy ok mar dugtak, meg szrrelmesek voltak

De igx hogy meg xsak nem is baratok... Hat akkor meg minek erdeklodsz. Engem nem erdekel mi van az exemmel.

2020. júl. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%
Itt mindenki olyan okos... Basszus, az ember életében vannak exek, akik (jó esetben) egykor sokat jelentettek. Én nem tudom elképzelni, hogy ne érdekeljen valaki, akit régebben szerettem. Nem mindenki köpködve válik el a másiktól. Szerintem havi 1-2 "hogy vagy, jól vagyok" szintű beszélgetés simán belefér.
2020. júl. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!