Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit javasoltok ha ti nem szerettek repülni,a párotok meg igen?

Figyelt kérdés
Én alapjába véve tériszonyos vagyok, de ettől függetlenül már 5 ször repültem mármint oda vissza, de inkább a rövid távokat szeretem jobban,ablakon nem nagyon nézek ki,mert elrettent a magasság azt szeretem ha már alacsonyabban van a gép, illetve a másik problémám az ilyen wizair,ryanair gépekkel,hogy kicsi,szűkös a belseje.Repülés előtt már hetekkel ideges vagyok,előtte napokon csak ezen jár az eszem. Egyszó mint száz 2 dologgal van bajom,hogy túl magasra megy a gép illetve a belseje nem elég nagy nekem/túlságosan össze vagyunk sűrítve emberekkel. Olyan mint mikor a disznókat viszik a vágóhídra.

2020. júl. 9. 09:36
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Ezek szerint akkor kibírható a dolog. Menj vele de tedd hozzá, hogy sokba fog ez neked kerülni! Ezzel szekálhatod őt egy darabig. :D
2020. júl. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Mrha egyszerű, nem röpködjetek állandóan. Egy évben 1-2x meg csak kibírod. Kompromisszumnak hívják.
2020. júl. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Vegyetek fel devizás hiteleket s nem fog telni repkedésre életetek végéig;)
2020. júl. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

Én sem szeretek repülni, de néha muszáj- pl munkaügyben már egy csomószor kellett (ráadásul egyedül, a párom megnyugtató jelenléte nélkül) repülnöm. Nekem is tériszonyom van, mondjuk nekem amikor stabilan fent vagyunk és csak megyünk a felhők felett, jobb érzés, mint mikor azt látom, hogy vészes sebességgel közelednek a városok, de hát kinek mi :D Amikor nyaralni megyünk repülővel, vagy akár a nászutunkra utaztunk (ez utóbbi kicsit se volt rövid út, 18 óra össz-vissz egy irányba), mindig arra koncentrálok, hogy a végcél számít, nyaralni megyünk, mi mindent fogunk csinálni. Illetve elterelem a gondolataimat, olvasok, a párommal beszélgetek, az interkontinentális járatokon nézem a filmeket a kis képernyőn, esetleg alszok, ilyesmi, így azért elviselhető. Ha neked munka miatt nem kell rendszeresen utaznod (nekem sajnos minimum 2-3 havonta kellett eddig, amíg nem volt ez a vírus, hogy megmentsen), akkor az az évi 1-2 alkalom, amikor nyaralni mentek a pároddal, szerintem bőven megéri.


Vagy ha nem opció, akkor válasszatok olyan uticélt, ahova nem kell repülni. A környezetnek amúgy is jobbat tesz, ha nem repülővel közlekedtek, hanem mondjuk vonattal (de még akár autóval is jobb).

2020. júl. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
Utálok utazni, főleg bezárva még a bkv-n is, pláne távolsági busz, pláne repülő... sőt pont azt nem szeretem a koncertben, moziban, színházban se, amit írtál (mindig a szélére veszek jegyet, akár azon az áron is, hogy nem fogom annyira jól látni:)). Ettől még évente kétszer elkísértem az utazásmániás férjemet, ami előtt szintén már hetekkel szarul voltam, ment a hasam, nem aludtam, beállt a derekam, megfájdult a fogam, mégse jól jött ki a menzeszem, csupa olyasmi, amin lehet agyalni, hogy "ó de rosszkor jött". Plusz a repüléshez még vérhígítót is kell szúrnom hivatalosan. De benne bíztam, hogy bármi lesz, megvéd, vagy ölben hazahoz, vagy legalább ott van mellettem és együtt halunk meg :) És persze aztán mindig jól alakult, amint "kilöktek az ajtón" már vittek az események, olyan jól kiféltem magam előtte, hogy élesben ne legyen már energiám félni :D, és utána büszkén mesélhettem az emlékeim. De évente egyszer volt olyan is, hogy csak őt fizettem be ajándékként valami városnézésre vagy messzi kedvenc koncertre, meccsre, hogy meglegyen a kilométere. ("Bezzeg ő" sosem akart velem jönni valami nemwellness eldugott önellátóba erdőt bóklászni vagy evezni, mert az macerás.) Most sajnos válunk, hacsak csoda nem történik, mert már jó ideje lelépett mással és elszállt a bizalom is. Nézegettem fél szemmel a társkeresőket, hát mindenki "imád" utazni meg tömegrendezvényekre járni, és kb. élete fő célja, hogy felfedezze világot és szórakoztassák. Na ezzel a többi hendikepem mellé, mint a korom, meg a gyerekek, marha kelendő lennék/leszek. Szóval a tanulság: fogalmam sincs, én bevállaltam szerelemből e téren, ami tőlem telt, de nem ezen múlt. És nem szerettem meg az utazást. Viszont azért ezekkel a komfortzónákból való kilépésekkel megtanulja az ember a helyén kezelni, kicsit kívülről nézni a saját fóbiáit, tehát ennyi haszna biztos van, a csapatépítésen túl.
2020. júl. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én imádok utazni, az egyik legnagyobb örömforrás az életemben az, amikor új helyeket, kultúrákat, tájakat fedezhetek fel. Viszont még a saját baráti körömben is sokan vannak, akiket annyira nem érdekli az egész téma és inkább más dolgokkal töltik az idejüket.

Ha a férjem nem szeretne repülni, akkor szívesen kötnék vele kompromisszumokat, ha valahová el lehet jutni vonattal (imádok vonatozni) vagy autóval, abban is simán benne vagyok. Messzebb helyekre pedig csak bevállalná évente egyszer-kétszer. Ha egyáltalán nem lenne rá nyitott, akkor ezekre az utakra mennék egyedül vagy barátokkal.

2020. júl. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Menj gyalog, autóval.

Amennyiben nem tudtad felvilágosítalak: Nem csak fapados járatok is vannak. Létezik komoly légitársaság buesniss classal. Opció még a saját vagy bérelt gép is.

2020. júl. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk az asszony és a gyerek szeret én utálok. Szóval vagy iszok előtte, vagy rábeszélem őket, hogy kocsival jobb lesz.
2020. júl. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Menjetek vonattal.
2020. júl. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!