Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmtől akarok kölcsön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmtől akarok kölcsön kérni pénzt, de nem ad?

Figyelt kérdés
Szerinte én tök jól állok anyagilag csak titkolom. Viszont most tényleg szükségem lenne kb. 30 ezer Ft-ra, de nem akar adni, viszont ő tényleg nagyon jól áll. Mit csináljak?
2020. júl. 10. 22:21
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Amúgy nem tudom honnan veszi hogy sok pénzem van, mert nincs. Havi 180at keresek és ebből nem nagyon tudok elrakni.
2020. júl. 10. 22:23
 2/12 The Dead and Dreaming ***** válasza:
100%
Kérj olyan valakitől aki ad, ha tényleg szükséged van rá. Nekem például van folyószámla hitelem ami a fizetésem háromszorosa. Bármikor le tudok venni. Nem volt még rá szükségem, de pont az ilyenek miatt ez szerintem hasznos, hogy soha ne kelljen pénzt kérni senkitől. Mert abból csak a gond van.
2020. júl. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha nem akar adni, akkor nem fog. Kérj családtagtól, baráttól, vagy a főnöködtől.
2020. júl. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
Mire kell?
2020. júl. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

A szexuális témában van egy tag aki 30 ezret fizet annak aki tökön rúgja, írj neki szerintem!


Bár ő lányt keres de ha 15 ezret ad az is jó!!

2020. júl. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
19%
Nokent is megalazo lenne a most mar volegenyemtol penzt kolcson kerni, nemhogy ferfikent..
2020. júl. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
24%

Bajban ismertetszik meg a barát:)


Ha barát ad szó nélkül, ha nem barát-nem ad, ennyire egyszerű. Aztán papolhatnak itt az egyedek, hogy ők nem stb.meg a süket szövegek..hazudozások.. Ilyen helyzetekben derül ki-ki kicsoda.

2020. júl. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 The Dead and Dreaming ***** válasza:
83%

"Nokent is megalazo lenne a most mar volegenyemtol penzt kolcson kerni, nemhogy ferfikent.."


Mi ez agysejt pusztító böfögés?


Nehogy már ne lehessen szívességet kérni férfiként attól az embertől aki elviekben a legfontosabb kellene, hogy legyen, mert ciki meg "megalázó".


Fel nem foghatom, hogy némelyik nő agyában milyen elrohadt kép lehet a férfiakról.. Persze egy férfinak mindig legyen pénze, sose szoruljon más segítségére, mindig legyen stabil és erős sose mutassa magát gyengének.. és stb..stb..


Na mindegy, mindenesetre nekem az utolsó kérésem lenne egy ilyen a párom felé, ha nem segítene. Én ezért szakítanék. Ha nem számíthatok a szerelmemre egy ilyen alap dologban akkor nem vele akarom leélni vagy élni az életem. Ez ilyen egyszerű.

2020. júl. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%
Biztos, hogy ő a te barátnőd? xD
2020. júl. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
92%

"Amúgy nem tudom honnan veszi hogy sok pénzem van, mert nincs."


Ha ő nem ismeri az anyagi helyzeted, és biztos benne, hogy van pénzed, akkor te honnan tudod, neki mennyi pénze van?

2020. júl. 11. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!