Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Állandóan kezében a mobil......

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandóan kezében a mobil... Miért?

Figyelt kérdés

Állandóan magával viszi a telefont. Wc-re is, még a fürdőbe is mikor elmegy zuhanyozni és kezdek aggódni...

Vagy ennyire telefonfüggő vagy van valami a háttérben.


2020. júl. 14. 11:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem jogos a félelmed.
2020. júl. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
A pasijával csetel.
2020. júl. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

En is mindig mindenhova magammal viszem, akkor is, ha csak kimegyek megcsinalni egy kavet vagy csak pisilni megyek... Azert mert nyomkodom, amig lefol a kave, frissitem a Twittert, amig pisilek, irok Messengeren (csoportbeszelgetes, eleg aktiv, nem ellenkezo nemuekkel flortolgetek), amig valami par perces dolgom van, megnezek egy par perces videot, vagy ide irok, zuhany kozben zenet kapcsolok be rola, es meg sorolhatnam.

Szazezer dolgot tudok a mobilomon csinalni, amikor egyutt vagyunk a parommal es eppen beszelgetunk, vagy barmit csinalunk kozosen, akkor nem nyomkodom a mobilt, hanem kihasznalom ezeket a par perceket, amikor felkelek es kimegyek ezt-azt csinalni.

Termeszetesen ettol fuggetlenul a TE parod lehet, hogy ellenkezo nemuekkel chatel nem artatlan szandekbol, de a mai telefonok ennel boven tobb dologra is hasznalhatoak.

2020. júl. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet annak is a jele hogy felrelep...de sajmos a teledon egyre jobban beszivarog az ember életebe. En bevallom én is szoktam neha otthon a wcn telefonozni..vagy epp zuhanyzas kozben zenet hallgatni es akkor ahhoz beviszem pedig nem csalok meg senkit.
2020. júl. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%
Mert lúzer. Amelyik nő a telefonján ül egész nap, az vagy azt nézegeti kik lájkolgatják őnagyságát, vagy vmi kannal trécsel. Ezeket el kell kerülni messzire. Egyébként úgy vagyok vele, majd akkor haza megy a telefonba lakni, neki jó ott is. Az ilyen pusztuljon meg a telefonjával. Kérdezz rá, azt ha nem válaszol, ködösít vagy téged vádol, azonnal dobd ki. Nincs érteme megvárni mi az isten a lúzerségének az oka.
2020. júl. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Eddig is csinálta?
2020. júl. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is pontosan ugyan ez van. Hamar kiderült hogy megcsalt
2020. júl. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Sok oka lehet..ha azt szeretnéd tudni rejteget e valamit...

Többnyire kijelzővel lefelé teszik le a telefont..

Illetve ha véletlen hozzányúlsz a telefonjához mikor ő is ott van, meglátszik az az átfutó idegesség..

Legtöbb üzenetküldő alkalmazásnál be lehet állítani hogy ne jelezzen ha jött valami, vagy el is lehet rejteni csevegést..

Szóval kutakodni nem érdemes, de az ilyen kis apró jelekből észre lehet venni a másikon ha takargat valamit

2020. júl. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó. Nem értem hogy miért fordítják ilyenkor lefelé képernyővel lefelé a telefont.

Erre van valami magyarázat?


Egyszer valahol úgy olvastam, hogy ilyenkor nem kapnak semmi értesítést, csak ha hátlap felé van letéve a telefon, ahogy normális esetben szokott lenni.

Igaz ez?

2020. júl. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez ilyen beidegződés szerintem..

Megfigyeltem a férjemnél is..

Mindig rám szólt hogy ne úgy tegyem le, mert a kijelző karcolódik..

Aztán egyre gyakrabban láttam nála a telefont, aztán kijelzővel lefelé végül már wcre és fürödni is azzal járt..

2020. júl. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!