Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El kene engednem ezt a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kene engednem ezt a kapcsolatot? Vagy adjak idot neki?

Figyelt kérdés

A baratommal alig par honapja vagyunk egyutt. Ugy erzem hogy tenyleg megtalaltam azt akivel el tudnam kepzelni egy eleten at, mondhatni minden klappol es tokeletes. Azonban folyamatosan azt erzem hogy hiaba becezget, mintha csak ures szo lenne neki, hiaba simit meg, mintha csak megszokasbol tenne, hiaba ir, mintha csak elvarast teljesitene... nem szeretnem tuldramatizaslni a helyzetet, de egyre jobban zavar ez az egesz. Nem azt mondom hogy olyan mintha nem szeretne, mert keresi a tarsasagomat, figyelmes, tudom hogy nem lenne velem ha nem gondolna komolyan, de megsem latom rajta azt amit kellene. Nem tudom hogy ez a kapcsolat kezdetlegessegebol fakad-e, ido kell meg neki, vagy egyszeruen nem en vagyok szamara a megfelelo, akiert langolhatna..

Mindig minden pillanatban igyekszem megfelelni neki, annyira akarom ezt a kapcsolatot hogy mar teljesen gorcsos, ideges vagyok. Nem szeretnem elvesziteni, de nem erzem igy jol magam. Lehet hogy csak bekepzelem de szerintem egy no latja a ferfi szemeben ha szereelmes.

Az elozo parom nagyon erzelmes, erzelgos tipus volt (ami nekem sok volt), szoval lehet hogy csak a megszokas beszel belolem, es furcsa hogy a mostani parom nem ilyen, de akkor is felek hogy ez fogja tonkretenni a kapcsolatunkat.

Megbeszelni meg nem szeretnem ezt vele, mivel nagyon korai lenne meg szerintem, nem olyan bensoseges a kapcsolatunk es nem szeretnem ha hisztisnek, kovetelozosnek tartana.

Ti mit tennetek a helyemben?

20N


2020. júl. 16. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Az emberek ösztönből éreznek dolgokat. Van amit zárni kéne addig míg a legkevesebb a fájdalom.
2020. júl. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%

Egy - két hónap után ne vonj le olyan messzemenő következtetéseket, mint: “Ugy erzem hogy tenyleg megtalaltam azt akivel el tudnam kepzelni egy eleten at, mondhatni minden klappol es tokeletes. “

20 évesen pláne.

2020. júl. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a megérzésekre hallgatni kell. pláne párkapcsolatban.

Hidd el, nem lesz jobb.

2020. júl. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem jó köztetek a kémia, látod hogy érdekled esetleg hogy szeret de nem jön ösztönösen valami, mert valahol egy góc van, van ilyen...majd lesz olyan akivel meg olyan szinten egy hullámon lesztek hogy teljesen el tudod magad engedni mellette és nem fogsz igy megfeszülni ha hozzádér vagy becézget. ami nem megy nem kell erőltetni, hallgass az ilyen megérzéeidre hosszú távon neked fog kedvezni
2020. júl. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet nem tudja kimutatni annyira a szeretetét, esetleg hiányzik az a + dolog a kapcsolatból.
2020. júl. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!