Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem tudnál valamit megadni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tudnál valamit megadni a párodnak, megengednéd, hogy kiélje mással?

Figyelt kérdés

Röviden: alapjaiban véve egy stabil, jó alapokon nyugvó kapcsolatban élek, DE! Vannak dolgok SZEXUÁLISAN, amiket nem tudok vagy akarok megadni a páromnak. Ő viszont tökéletesen megad nekem mindent, nem tudok egy dolgot sem mondani, ami kifogásolható lenne a részéről.


Megfodult a fejemben, hogy ez így hosszútávon, megcsalás nélkül meddig működhet, ha nincsenek kielégítve az igényei, vágyai?


Ebből a gondolatból pedig az jött, hogy hagynám neki, hogy ezeket megélje mással (kontrollált módon, tehát lenne beleszólásom, hogy kivel).


Nem félek az "elszeretéstől", de viszont ha menni akarna, természetesen elengedném, hisz nem láncolhatom magamhoz. Viszont mint látjátok, ragaszkodok hozzá, mert nem volt még ilyen párom, akitől mindent, tényleg mindent megkapok testileg, lelkileg, de visszafelé ez nem így van.


Ti mit gondoltok erről?



2020. júl. 17. 08:01
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
86%
Hát én nem engedném meg neki.. De mindenki maga dönti el..
2020. júl. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
61%
Azt gondolom, hogy ha már beletesz tényleg ennyi energiát, akkor részedről kicsit te is megerőltethetnéd magad. Ha meg ennyire nem megy, nem illetek össze.
2020. júl. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
96%
Nem.
2020. júl. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
76%

Jesszusom, ez visszataszító. Reméltem, hogy pont nem szexualitásról szól a kérdés..

Még jó, hogy így beletörōdtél abba, hogy idōvel el kell engedned, mert ez lesz a sorsotok, ha így állsz hozzá.

2020. júl. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
67%
Ha szabad utat engedsz neki, ne legyen beleszolasod. Ha ahhoz eleg felnott, hogy kielje a vagyait massal, azt is el tudja donteni, kivel.
2020. júl. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
8%

Én a magam részéről természetesen igen!

Viszont mint azt látod a társadalmunk nagyon nagy része még iszonyatosan prűd és él bennük ez a birtoklási vágy, hogy a másik testét ki akarják sajátítani maguknak, akkor is, ha annak és a kapcsolatunknak is az rossz. Valójában sosem értettem, hogy akik normálisan el vannak lelkileg, azoknak miért is kellene csak a párjukkal szexelni? Ha érzelmi megcsalás nem merül fel, akkor szerintem mindenki azt csinál a testével, amit akar. Éppen ez a különbség az állat és az ember között, hogy az ember nem akarja birtokolni a másik genetikai állományát -mert valójában a megcsalás azért tabu, hogy tudni lehessen ki kinek a gyereke- de érdekes módon ebben az emberek 99%-a még teljesen az állatok szintjén mozog.

lényegében véve az óvszer és a fogamzásgátlás korában én eleve a megcsalás fogalmát se értem emiatt.

2020. júl. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez így egyololdalu nyitott kapcsolathoz vezet. Ok mindig van. Nem tudod megadni, hogy fiatalabb/idősebb légy, nem tudod az újdonság varázsát megadni és még rengeteg mindent.
2020. júl. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
100%

Eszembe nem jutna.....

Vagy megadok neki mindent, és akkor nincs probléma..

Vagy fogadjon el olyannak amilyen vagyok, de akkor felejtse el azokat a dolgokat...

Nekem pl az anál rész az amire azt mondom,hogy nem... férjem pedig szeretné, szerette volna. Leültünk, megbeszéltük nekem ez miért nem megy, elfogadta, azóta nem is igényli, nem hiányzik neki....

2020. júl. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
94%

Ez egy baromság. Ennyi erővel mindenkinek vannak ki nem mondott tit kos vágyaik, fantázia szintjén, amit kipróbálnának, még ha be sem vallják a másiknak (hármas, megerőszakolós szex, szex egy idegennel, stb.).

Nem tudom mit szólna egy 30-as feleség, ha azt mondaná a pasi, hogy "figyu nagy vágyam egy tinilánnyal dugni, ezt te nem tudod nekem megadni, ugye mehetek"?


6. Te meg buta vagy, meg az elméleted is. Pasiknál még tán vannak ilyenek, de nőknél, ha elmegy mással (is) szexelni, sokaknál ott is kialakul előbb-utóbb érzelmi szál (is), és lehet erősebb, mint a párjánál, hiszen job vele a szex, szóval ugyanúgy szakítás lenne, hiába vagy megengedő, mint "jó" társ.

2020. júl. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
88%

"Valójában sosem értettem, hogy akik normálisan el vannak lelkileg, azoknak miért is kellene csak a párjukkal szexelni"


Megengeded, hogy szexeljen mással majd ott is összehangolódnak lelkileg, akkor miért is maradna veled?

2020. júl. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!