Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért állhat így hozzám?

Figyelt kérdés

Nőként szégyellem a nemi vágyat amit érzek a férjem iránt, ezért szeretném meg tudni mivel tudnám magamból kiirtani még a gondolatát is?

Ugyanis leginkább olyankor jön elő bennem mikor félek hogy elveszitem őt, és olyankor érezni szeretném hogy szeretjük egymást. De utána jön az önsanyargatás és az önutálat, mert meg bánom teljesen a sexet. Ugyanis rám kiabalja és azzal jön hogy a farka az bezzeg jó volt és társai, csak mert ha sex után meg bánt, vagy kötekszik velem, esetleg valamit beszól én meg nem rá hagyom hanem meg védem magam olyankor ezeket kapom és utána csak a balhé van, én meg belül emésztem magam nagyon. Alapjáraton van köztünk más bajok is, pl munkán kívül nem járunk el sehova, csak kaját venni, és folyton csak tévézés, vagy gépezés van de semmi olyan ami közös program lenne vagy belsőséges beszélgetések lennének. Nagyon silány a kapcsolatunk de ő azt állítja nem az és szerinte igy jó ahogy van. Meg hogy velem van a baj, mert túl sokat várok el, és én mindig csak balhézni tudok, neki az is balhézás ha el mondom neki mi fáj lelkileg és mi nem tetszik. Ja és az én lakásomban lakik és ha meg kérem költözzön el, mert nem tetszik ez az élet vele, azzal jön akkor fizessem ki őt, mert tartozom neki az ide fizetett rezsivel és a kajával amiket ő vett.



#együttélés, párkapcsolatok, emberek, sex
2020. júl. 20. 14:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy tartoznál már neki az eddig felhasznált rezsi és kaja árával amit eddig oda fizetett? Én a helyedben kényszer kijelentést, zárcserét alkalmaznék és, ha szükséges akkor rendőrt hívni, ha zaklat. Aki így zsarol az nem szeret, nem mellesleg akinek ez egy párkapcsolat az idióta. Ha neki így jó akkor keressen másik hülyét akivel ezt az életet élheti.
2020. júl. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Sajnos be van jelentve hozzám, és csak akkor jelenthetem ki, ha a szomszédok alá irják hogy már nem lakik ott 2 tanú kell a kijelentéshez, voltam bent meg kérdezni és ott ezt mondták és ezt a papírt adták hozzá, hogy irassam alá 2szomszéddal hogy már nem él ott.
2020. júl. 20. 15:09
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Fizesd ki azt a kaját amit ő maga vett es amibol o is jokat falatozott? Ilyen egy ingyenelo embert....
2020. júl. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak megbántani, de te nagyon nem tudsz magad mellé párt választani... Ezen is érdemes elgondolkodnod.

Természetesen dobd ki minél előbb!

2020. júl. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Minél előbb szabadulj meg tőle. Ha elmondod ezeket a szomszédnak, biztos fog segíteni. 2 aláírás nem sok, ez ne akadályozzon meg abban, hogy a lehető leggyorsabban kitedd. Lehet, hogy neki megfelel így, de neked nem és teljesen tönkreteszi az önbecsülésedet is. A zárat amúgy én is lecserélném, nem tűnik 100-asnak és nem kell a baj. A rezsit meg a kaját pedig nehogy kifizesd neki, abszolút nem jogos a követelése. Örüljön, hogy ott lakott ingyen, nem még neki áll feljebb. Sokkal jobb lesz neked nélküle.
2020. júl. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Kezdj bele a válási procedúrája, majd megtudja, mi jár neki! 😁


Nehogy már magadban keresd a hibát!

2020. júl. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az írásodból is érezhető hogy nagyon könnyen elnyomható és irányítható vagy, bár biztos hozzátesz hogy mennyire lerombolt a mostani párod. Lépj ki ebből mielőtt végérvényesen tönkretenné az életed, nem kell attól a két aláírástól félni. Utána koncentrálj a magad fejlesztésére, a legjobb lenne szakemberrel. Legalább annyi legyen hogy ne engedd magad a jövőben kihasználni, vagy minden kapcsolatod sajnos ilyen silány lesz és szenvedni fogsz.
2020. júl. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Holnap beadod a válást és a kilakoltatást is a szomszédokkal aláiratod. Meg fogod még magadnak köszönni nagyon sokszor.
2020. júl. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Félig meddig belül én is éreztem hogy ez nem jogos amit követel tőlem, mikor mondtam neki hogy elegem van ebből az életből és menjen el. És mikor mondtam neki hogy nem adom oda neki a pénzt mert nem jogos akkor meg rugdosott érte és folytogatot és lökdösött és én amennyire tőlem tellett vissza adtam ezt a hozzáállást de hogy ne fajuljon el jobban inkább leléptem otthonról. Majd késő este mentem vissza.
2020. júl. 21. 08:12
 10/12 anonim ***** válasza:

Jézusom, konkrétan testileg bántalmazott és te ezt a kapcsolatot menteni akarod????????????

MENJ MÁR EL ELINTÉZNI a VÁLÁST!

Van hova költözni?

2020. júl. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!