Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom családja szétszórt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom családja szétszórt, problémás. Nem nyitnak felém eléggé. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Barátom családjában sok testvér van akik apa nélkül nőttek fel, édesanyjuk gondoskodott róluk csupán. Káoszos a rokonság is, éppen ezért minden elismerésem az édesanyáé aki így is egy szép családot alakított ki, különleges és tehetséges gyermekekkel. Azonban már mindenki felnőttnek mondható, ám a káosz most sem szűnik meg, pedig már csak 4-en, de suli időben (egyetemi kolesz miatt) csak 3-an élnek együtt mégis állandó a rendetlenség, összeszedetlenség (sokszor felérek és én mosogatok el mert áll a spagetti a mosdókagylóban). Tudom, hogy kedvelnek engem és örülnek, hogy normális párra lelt a barátom, de mivel mindenki a párjához menekül a káoszból keveset találkoznak velem, akkor is mindenki kapkod és igaz beszélgetünk,kedvesek, de nincs meg az alapvető nyitottság ami mondjuk az én szüleim részéről megvan. A szüleim szerveztem már több közös programot a barátommal, amíg ott nullára lettem elhívva. Már több mint egy éve rendszeresen látogatok hozzájuk és még mindig stesszben vagyok ha a wc-re kell kimennem és esetleg van otthon valaki, mert teljesen idegennek érzem magam ott, hiszen nem sokszor nyitottak felém a nagy rohanás miatt, meg a “mindenkinek megvan a maga baja miatt”. Egy helyre hívtak el eddig ami most lesz hétvégén: melózni a telkükre. El fogok menni természetesen. Kérdésem az volna, hogy szerintetek mi a megoldás? Még annyi plusz, hogy messze lakunk egymástól, így ha találkozunk akkor 3 napokra megyünk egymáshoz felváltva.
2020. júl. 21. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Fogadd el, hogy ők ilyenek, ha jól gondolom egyke vagy, és megszoktad, hogy rád figyelnek, hát nem mindenhol van ez így. Kedvelnek, te is őket, csak nem vagy ehhez a folyton zsizsgő nagycsaládhoz elég nyitott, engedd el magad, és ne kreálj oda problémákat, ahol nincsen.
2020. júl. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem vagyok egyke, mi hatan lakunk itthon, abból két ember súlyos beteg, ők az elsők.

Engem csupán olyan apró hétköznapi dolgok hiánya zavar, hogy másfél év alatt még egy közös otthoni ebéd részese sem voltam egy jó kis beszélgetéssel.

2020. júl. 21. 14:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet alapból ők ilyenek. Mi is 6-an éltünk, soha nem volt közös ebéd vagy vacsora, akkor sem mikor már kirepültünk. Pedig nálunk nem volt fejetlenség, sietség, semmi ilyesmi, mi egyszerűen ilyenek vagyunk, nem igényeljük/igényeltük, hogy minden vasárnap közös ebéd, vagy ilyesmi.


Szerintem ők is ilyenek. Illetve a retekre annyit tudok mondani, hogy talán fiúk élnek ott, nekik meg mindegy, hogy az a maradék spagetti a kukát vagy a mosogatót szépíti 🤷‍♀️ persze ez is nevelés kérdése.

2020. júl. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kérdésedre a válasz, fogadd el, gondolom már pár éve ismernek, ha eddig nem nyitottak feléd szerintem nem is fognak, vagy ha igen akkor olyan dolognak is kellene történnie.
2020. júl. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!