Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok neki elég "k*rvás",...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok neki elég "k*rvás", velem van a baj?

Figyelt kérdés
Az normális, hogy nem akarok a páromnak teljesen mindent mutató fotókat küldeni magamról? Ő mindig kér. De állandóan. Úgy is, hogy mondjuk csak egy hétvégén nem találkozunk. És az nem is baj, küldök neki pár képet mondjuk a fenekemről bugyiban, vagy melltartóban magamról. De már ez neki uncsi. Azt mondja, uncsik a képeim, bénák, és mindegyik egyforma. Basszus nem vagyok egy fényképész zseni, és elég nehézkes magamról olyan képet csinálni ami nem tükörszelfi, mert az már neki unalmas. Szerintem jók a képek, szép vagyok rajtuk, de ez neki nem elég. Nagyon meg tud bántani ilyenkor, főleg hogy tudom, sok lány, köztük ismerőseim, egyáltalán nem küldenek képet interneten a párjukkal, mert félnek, hogy nem is a parjuk által, de valaki feltöri őket, és így nyilvánosságra kerülnek. Nos, én is félek ettől kicsit. De a párom programozó, ő állítja, hogy hülye vagyok, ne féljek ettől. A legutolsó alkalommal küldtem neki két képet. Sokáig nem reagált, majd leírta, hogy szép vagyok, de, idézem: :most komolyan két sz*ros képet tudtál csinálni?'. Ez nekem k*rva szarul esett. Írtam neki, hogy örüljön már, ne bántson emiatt, de ami a legfontosabb, hogy szépen beszéljen velem. Erre mondja, hogy hát nem örül, mert neki a k*rvás lányok jönnek be. Szerinte én őt nem szeretem igazán, ha nem leszek neki k*rvás. De az igazi k*rvás lányokat szóban mindig elítéli, akik mindenüket kirakják Instagramon. Én meg vagyok győződve, hogy úgy is szerethetem, hogy közben nem teszek olyat, amit én nem szeretnék. És nem vagyok hajlandó elviselni azt, hogy reagál ezekre a képekre, amiken én csomót időzök meg izgulok. Mondjátok, hogy nem velem van a baj. Ha meg igen, azt is vállalom, akkor úgy tűnik nem szeretem eléggé, pedig szerintem igen. És igen felnőttek vagyunk (bármilyen nehéz ezt elhinni ezek alapján) két és fél éve együtt.

2020. júl. 22. 16:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem visszaél ezekkel.
2020. júl. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

1.: NE küldj! Később megzsarolhat vele.

2.: Ez a srác hány éves, 13?

2020. júl. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Lachesys ***** válasza:
96%
oO minek vagy vele? marha bantoan es eroszakosan viselkedik. egy percig nem viselnem ezt el.
2020. júl. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
96%
Veled van a baj, hogy nem ilyen bunkóval szóba állsz. A többi lánynak több esze van, akik nem küldenek pikáns fotókat.
2020. júl. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Én már nem lennék vele az biztos..
2020. júl. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Veled abból a szempontból van baj, hogy ezt elviseled és a reakciói ellenére is küldözgetsz neki képeket. Egyébként meg ha a k-vás lányok jönnek be neki, akkor mit keres melletted? Ne téged akarjon megváltoztatni és te ne akarj mindenáron a kedvére tenni, csak mert ő erre kért. Az érzelmi zsarolást meg kb most állítsd le, mi az, hogy ettől teszi függővé, hogy te mennyire szereted?

Amúgy a férjem is programozó, nem hajlandó semmilyen formában leírni vagy elküldeni semmi jelszót vagy bizalmasabb információt (kb még a wifi jelszót sem), mert tisztában van vele, hogy ami az internetre felkerül, ahhoz bárki hozzáértő hozzáférhet. Szóval a pasid csak beetet a hamis biztonságérzettel, a barátnőidnek van igaza, hogy bárki visszaélhet ezekkel a képekkel. Bár a leírtak alapján a legvalószínűbb, hogy a pasid fog ezzel visszaélni, nem valami random idegen.

2020. júl. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Volt már weboldal az elhagyó/elhagyott kedvesek mezítelen fotóival... Hiába szűnt meg az oldal egy idő múlva, azok a képek már az örökkévalóságig keringeni fognak.

De nem az a fő baj, hanem az, hogy elmondásod szerint egy főprimitív főtulok. Egyéb előnyei vannak ezek szerint, hogy még vele vagy.Tán gazdag, vagy félsz tőle, vagy ő csinálja a legjobb tojásrántottát a megyében, vagy nagy örömeket okoz...

2020. júl. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, szerintem olvasd vissza párszor amit most ide leírtál, aztán gondodlkodj el rajta, hogy mégis miért vagy még együtt egy ilyen emberrel!
2020. júl. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szeretem a párom, csak ebben a kérdésben nagyon gyerek még. Lassan már tényleg nem tudom elviselni. Azt nem nézném ki belőle, hogy ő visszaélne vele, egy esetleges feltöréstől félek, az arcom sosincs rajta a képeken. De abban erősítetek meg, légyszi, hogy létezik jó kapcsolat meztelen képek nélkül is. Hogy két ember úgy is szeretheti egymást, hogy az egyik nem követel ilyet a másiktól. Vagy úgy, hogy a másik kijelenti, hogy neki ez kellemetlen, nem szeretne csinálni. Kezdem elveszíteni a hitem ebben.
2020. júl. 22. 16:48
 10/24 anonim ***** válasza:
96%
Jó kapcsolat létezik, csak a tietek nem az. Mégis miért vagy egy ilyen emberrel? Az, hogy szereted, édeskevés magyarázat. Ennyire tartod csak magad, hogy egy ilyen prolival vagy együtt? Ez rólad is lefest egy képet, veled sincsen minden rendben fejben.
2020. júl. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!