Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tuduk szeretni se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tuduk szeretni se hűséges lenni??

Figyelt kérdés
Addig érzem magam jól egy kapcsolatban amíg nem szerzem meg az illetőt utána nagyon tud idegesíteni..sajnos egy pali se felel meg nekem utána 😏segítsetek!!

2020. júl. 22. 17:13
 1/9 Lachesys ***** válasza:
100%
mert kotodesi bajaid vannak. pszichiater nem gyakori
2020. júl. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Mert ribizli vagy.
2020. júl. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Rossz kötődési minta, ahogy az első is írta. Pszichológus segíthet, ha akarod.

Az egyik ilyen tipikus példa, amit unásig láttam: elvált szülők, anyuci pasizgat, így kicsilány megszokta, hogy a figyelemért azt kell tenni, amit anyuci. Ellenben tartós kapcsolatra anyuci se képes azóta így a kicsilány se tanulta meg. Vagy ugyanez az apától, apuci csajozgat, azokra a nőkre figyel, kicsilány jegyzetel.

2020. júl. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs édesanyám
2020. júl. 22. 17:38
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van anyám, nem váltak el, mégis ilyen vagyok.
2020. júl. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem meg csak szimplán nem vagy szerelmes. Mondjuk ez is lehet kötődési probléma.

Én is úgy hajigálom ki a pasikat az életemből, mint a használt papírzsepit, de nem nehéz megfejtenem az okát: nem vagyok túl valakin és még mindig hozzá kötődök.

2020. júl. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
31%

Majd jön valaki, aki "megfog". Te sem tudod majd az okát.

Ha igazságos a sors, ő fog veled úgy bánni, ahogy te most a partnereiddel.

2020. júl. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
Gerinc beültetésre lenne szükséged.
2020. júl. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha nem csalja meg, csak szakit velük és elengedi őket az miért gerinctelenség? Évekig, hónapokig álcázni hogy jól működik egy kapcsolat az jobb? Vagy hu@itenie kéne az adott pasit és amikor már az beleszeret akkor kirakni?

Ne legyünk már maradiak..

2020. júl. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!