Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál ha kiderülne,hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál ha kiderülne,hogy a párod fent van a társkeresőn?

Figyelt kérdés

Másfél hónapja vagyunk egyutt,ma megtaláltam a társkeresőn,szembesítettem vele erre azt reagálta,hogy régen volt es nem használja,viszont ott ugyanannyi a kora mint most,tehat par honapos tortenet...ha van valakije minek nem torolte magat? Volt ra masfel honapja,hogy letorolje magat


Ezen felül láttam,hogy az exének kuldozget regi kepeket,olyan szöveggel,hogy jó is volt,ezzel is szembesitettem,erre azt mondta,hogy nem fontos neki,le is torolte a telefonjarol a kepeket mert nem kellenek...par napja meg o kereste elo az exenek es kuldte el,ez nevetseges szerintem


Ti mit tennétek? Azonnali szakitas? Elegge sziven szurt,hogy valaki ilyenekre kepes


2020. júl. 23. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Több férfival játszadozik, és még a tesztelési fázisban jársz nála. Még az is lehet, hogy Te leszel a befutó. Nálam az ilyen felejtős.
2020. júl. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ezt nem bírnám elviselni. Én szakítanék. De ez én vagyok.
2020. júl. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Társkeresőt lehet el is felejtette, azért nem törölte, de ezt nem tudnám elfelejteni, hogy az exének küldözgette a közös képeket.

Én biztosan szakítanék, mert ezután nem lenne bizalom, ami nélkül felesleges lenne az egész.

2020. júl. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tarskereso atirja a kort automatikusan, ha meg van adva a szuletesi dátum. Ami itt gaz, az az exszel valo kapcsolattartas meg nosztalgiazas..
2020. júl. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az exes rész gáz.
2020. júl. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
4 es jól mondja, a társkeresőn veled öregszik a korod, mivel születési dátumot kell megadni.
2020. júl. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%
Másfél hónapja vagytok együtt ès megtaláltad a társkeresőn..Na bumm szóval te is böngészed a társkeresőt,vagy akkor hogy is van ez?
2020. júl. 24. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Láttam a telefonja feldobta az onnan érkező emailt
2020. júl. 24. 05:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!