Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom szerint nem csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szerint nem csúnya egy 165/80kg-os csaj. Ezek szerint kicsik az igényei?

Figyelt kérdés
Kicsit rosszul esett, mert én vékony vagyok (160/45) és mikor strandon voltunk ott volt egy haverja meg a barátnője, aki erősen duci. Mikor megemlítettem a barátomnak, hogy én ilyen alakkal nem jönnék el strandra akkor mondta, hogy tök jól néz ki így is, miért ne menne strandolni? Nekem rosszul esett, hogy egy tőlem rosszabbul kinéző lányt dicsér. Ezek szerint beérné egy olyannal is? Szerintem neki se esne jól, ha egy nála előnytelenebb srácot dicsérnék. Azért egy alacsony lánynak a 80kg nagyon durva, hát majdnem 2x annyi kg, mint én pedig csak néhány cm van köztünk. Szerintetek miért mondhatta, hogy így is szép a lány? Alapból miért dicséri a haverja barátnőjét pont nekem??
2020. júl. 26. 12:17
1 2 3 4 5
 1/48 Noren1989 ***** válasza:
15%

Valószínű, hogy szociàlis kézségek terén nem valami fejlett a baràtod.


Az, hogy mi tetszik neki,az meg egyéni beàllítottsàg kérdése.

2020. júl. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
90%

Nem.

Mindenkinek más az ízlése.

Vannak, akik a sovány, vannak, akik a kövér nőket kedvelik

2020. júl. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
#2 De, ha velem van együtt akkor joggal gondolhatnám, hogy a vékony lányokat szereti.
2020. júl. 26. 12:22
 4/48 anonim ***** válasza:
96%

"Alapból miért dicséri a haverja barátnőjét pont nekem??"


Nem úgy kezdődött, hogy a haverja barátnőjének a külsejére tett pozitív megjegyzést neked, hanem úgy, hogy te tettél egy felettébb bántó, rosszindulatú megjegyzést a lányra - nyilván kétszínű módon, a háta mögött.

2020. júl. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
92%

#3


Miért gondolhatnâd joggal ezért?

Nem mindenkinek csak egy formára korlátozódik az ízlése. Nekem is volt már többféle alkatú barátom.

2020. júl. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:

"egy felettébb bántó, rosszindulatú megjegyzést a lányra - nyilván kétszínű módon, a háta mögött."

Semmi rosszindulat nem volt bennem, nem azt mondtam, hogy miért jött velünk vagy bármi ilyesmi, csak annyit említettem meg, hogy én nem mennék így ilyen helyekre.

2020. júl. 26. 12:28
 7/48 anonim ***** válasza:
93%

Az is lehet, hogy a párod sokkal nagyobb érzelmi intelligenciával rendelkezik, és tudja mennyire proli dolog a kilói alapján megítélni valakit.


Egy vékony nő

2020. júl. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
98%
Gondolom, neked is nagyon jól esne, ha egyszer egy olyan haverjával mennétek együtt strandolni, akinek a barátnőjének nagyon szép formás homokóra alakja van, karcsú derék mellett nőiesen telt keblekkel és formás fenékkel, és egyszer csak elcsípnél tőle egy, a barátjának szánt megjegyzést, hogy a helyedben ilyen deszka testtel ő nem nagyon mutogatná magát a strandon.
2020. júl. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
95%

#6


De, pont rosszindulatú voltál.Miért foglalkozol egyáltalán azzal, hogy mások bármilyen testalkattal éppen hová mennek? Mi közöd van hozzá? 🤔Felnőtt vagy, vagy nem felnőtt?

2020. júl. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
96%

HM.. Duciba vagy erősebb testalkatú lányban is van formás. A vékony alkatú sem mindig jó alakú. Ismerőseim nők. Magas 180 cm körüli, nem tudom hány kiló de vékony. Oszlopszerű az alkata. Alig vállacska, csapott, Mell-derék-csipő arány: nem igazán van különbség. Lábai: Egyenesek, comb, vádli, boka között nincs nagy eltérés. Jó alakú álomnő csak mert vékony? Ízlés dolga.

Aztán van duci ismerősöm is. Aki viszont szerintem extra formás. Nagy mell, karcsú derék, széles csípő (de nem körte testalkat!!!) A lábai is jók. Van eltérés a vádlija és a bokája között. Fürdőruhában sem tartom rossznak. Habár "erősebb" az átlagnál. Egész ruhában meg, ami mondjuk combközépig ér, magassarkúval. A pasik - akár a fiatalabbak is - utána néznek. Persze vannak emberek - főleg nőneműek - akik szerint ez a molettebb hölgy Fúj! kategória lenne. Ízlések pofonok..........

2020. júl. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!