Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 7 év után el tud múlni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 év után el tud múlni a szeretet? Ti hogy szerettek ennyi év után, mit éreztek?

Figyelt kérdés

Szakítottunk, mert az exem úgy érzi ellaposodott a kapcsolatunk és hogy nem úgy szeret már, ahogy kéne.. De közben minden téren dicsér. Szeret, kíván stb. A hétköznapokban sem voltunk unalmasak, sok programunk volt.

Állítása szerint kevés volt a csók, fájlalja, hogy szinte csak szájra puszi volt már. Szerintetek ezen múlik ennyi év után egy kapcsolat boldogsága? Szerintem természetes, hogy nincs akkora fellangolas, mint a kaocsolat elején. Ennyi évet normális ezért eldobni?

Most időt kért, míg el nem dönti, hogy pontosan mit akar..

Én nem tudom már, hogy magával van baja, vagy csak szórakozik velem mert nem mer elengedni..

Szerintetek lehet még ennek jövője?



2020. júl. 26. 23:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Jelen esetben, időt kérek amíg átgondoljuk = már eldöntöttem, csak így könnyebb kimondani. Ennek sajnos már nem nagyon lesz jövője. Sose azt nézd ami volt, hanem ami előtted áll. Nem túl jó ötlet azért leélni boldogtalanul egy életet, mert "már annyi évet együtt voltunk".

Persze te ezt most nem így gondolod - hiszen te vagy akit otthagytak és nem fordítva.


Az éveket meg felesleges számolni, hogy 7 vagy 17 vagy csak két év. Egy jó kapcsolatért nap mint nap tenni kell (mindkét félnek), a tűz magától nem marad meg. Érzelmileg ellaposodott, ne sajnáld, lépj tovább és tanulj belőle.

2020. júl. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

El tud múlni. A kapcsolatok nem szokták bírni befektetett munka nélkül...


Nálunk vannak programok, meglepetések, udvarlás, új dolgok együtt, sokat beszélgetünk, sok új dologba belevágtunk már együtt, talán ezért is vagyunk még mindig jó páros.


Nincs rózsaszín köd, inkább az a "tudom, hogy imádom őt, hiszen vele tervezek" érzés van bennem. Kívánjuk egymást, érdekeljük egymást, de inkább már mintha rokonok lennénk, tiszelettel, visszafogottabban, jobban odafigyelve arra, hogy fenn js tartsuk ezt. Mert amíg van rózsaszín köd, addig nem kell bele dolgozni. Utána viszont minden azon múlik, mennyire tudtok emberként, társként működni

2020. júl. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előbb is. Egyik kapcsolatom se élt meg 7, de még 1 évet se.
2020. júl. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ha már gondolkodni kell, ott már nincs min gondolkodni.

Tapasztalat!

És mennyit szeretne gondolkodni? Egy-két-három hetet, vagy hónapot?

Ha mégis melletted dönt, mindig megfelelni akarsz majd, hogy ne veszítsd el újra! Ez pokol! Én tudom, onnan jöttem vissza.

Téged fel fog emészteni a várakozás, engem is felemésztett!

2020. júl. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!