Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok, ha a barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a barátotok szó nélkül adna kölcsön aki kér tőle?

Figyelt kérdés
2020. júl. 27. 21:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Kérnék egy nagyobb összeget.
2020. júl. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%
Ha van miből, jól teszi, az ő pénze, ahhoz semmi közöm.
2020. júl. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Azonnal hagyd ott! Nem ember az ilyen! A barátja számíthat rá!

Undorító! Nem, hogy neked adná...

2020. júl. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Ismertem ilyen hulyet, utana konyorognie kellett, hogy esetleg adja mar vissza a masik. Mas, ha legjobb barat ker, nyilvan annak ad az ember, de a barkinek tulzas.
2020. júl. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%
Utolsó, én kedvelem az ilyen hülyéket, magam is ilyen vagyok, és mindig adnak kis reménysugarat, hogy vannak még ha kevesen is ilyen emberek, a sok egoista elcseszettek között.
2020. júl. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor adjal mar nekem is, otos. Nem hulyesegekre kellene, hanem ertelmes dologra, koszi.
2020. júl. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy minden jött mentt idegennek vagy jó barátnak, aki visza is adja?

N28

2020. júl. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyit. 1-2 ital árát minden haveromnál gond nélkül benyelem, ha elfelejti. Többet nem szívesen adok kölcsön.
2020. júl. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretem az ilyet, én se kérek kölcsön senkitől semmit, tőlem és a páromtól se kérjenek. Sajnos ő nem így gondolja.


Szerintem mindenki addig nyújtózkodjon, ameddig a takarója ér! Én inkább eszem akár üres zsemlét is, de nem veszem el mástól. Szerencsére utóbbira az utolsó 3 évben nem volt példa, de korábban igen, és most sem dúskálunk.

2020. júl. 28. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nálam ez sok mindentől függ. Ha minden jöttment rokon, távoli ismerős lehúzhatja, az felejtős, főleg, ha emiatt kell nélkülöznie, emiatt nem tudunk elmenni programokra, stb.. Mivel nálam egy szint után alap a közös kassza, így ez elég fontos.

Ha viszont a legjobb barátai vagy közeli rokonai, akik nem szándékosan verik el a pénzt, hanem hirtelen, átmenetileg megszorulnak, és nekik ad, az teljesen oké nekem. Nekem is volt, hogy a legjobb barátom megszorult, mert hirtelen kellett albérletbe mennie, ahova ráadásul csomó dolgot vennie kellett, természetes volt, hogy kisegítem, amennyivel tudom. Nekem alap, hogy ha tudok segíteni azoknak, akiket szeretek, akkor nem hagyom a kakiban őket.

2020. júl. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!