Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor kellene elmondanom neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kellene elmondanom neki és mennyire részletesen?

Figyelt kérdés
Van egy vagyis több olyan múltbéli eseményből eredő problémám, ami gátol abban, hogy normális kapcsolatot alakítsak ki azzal aki iránt érzelmeim vannak. Most alakulófélben van a kapcsolat, de már most egyértelmű, hogy gondok vannak. Nem tudom hogyan és mikor kellene neki elmondanom, hogy mi a helyzet. Elég összetett problémák és sajnos nagyon nagy hatást gyakorolnak az életemre. De attól tartok, hogy ha nem adok magyarázatot a viselkedésemre, akkor megtagadom magamtól az esélyt, hogy legyen egy társam, aki megért és elfogad.
2010. aug. 3. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugye vágod, hogy így erre nem lehet válaszolni? Írj privit, hátha tudok segíteni. 32N
2010. aug. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tudom, mi könnyen beszélünk, de mond el neki!

Ha érzed Őt annyira komolynak, akkor csak nyerhetsz vele.

2010. aug. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát nehéz helyzet. ha készen állsz rá, akkor mond el neki. ha szeret akkor megérti. jobb, ha tud róla ő is. és neked is jobb lesz.
2010. aug. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd el neki a problémád. Nehéz lesz, de mondd el neki.Csak mi tényleg könnyen beszélünk mert félsz attól hogy az igazi társad veszted el, viszont ha tényleg melletted a helye akkor megérti a problémádat és akkor nem lehet akadály előttetek.Ez annyira gyönyörü még leírva is.Én nagyon szurkolok neked!

20F

2010. aug. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha megbízol benne nyugodtan mondd el neki,ha szeret biztos megérti.Bár nem tudom mi a helyzet,de remélem megoldódik mihamarabb!

Egy kalappal !:)

2010. aug. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"Van egy vagyis több olyan múltbéli eseményből eredő problémám, ami gátol abban, hogy normális kapcsolatot alakítsak ki azzal aki iránt érzelmeim vannak." Hm. Nem derül ki az, hogy ezek megoldható problémák-e, vagy egyáltalán mifélék. Egy probléma egyébként is csak addig probléma, amíg annak gondoljuk. Dehát ha az illető fontos neked, beszélned kell róluk neki, nincs mese. Ha meg ezek olyan dolgok, amiken változtatni lehet, az illető ebben segíteni is fog neked, ha szeret téged, vagy más módon segít, hogy ezek a problémák ne állhassanak kettőtök közé.
2010. aug. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!