Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Ti is pofatlanságnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti is pofatlanságnak vennetek?

Figyelt kérdés

Szval tegnap talalkoztam egy sraccal, akit eddig csak netrol ismertem. Lattam rola kepeket, annyira nem jott be kulsore, de a belsoje az nagyon is tetszett.


Azokon a kepeken eleg jol volt feloltozve, normalis farmer, normalis pulover avagy polo. DE amikor talalkoztunk akkor egy teljesen szetkopott farmer volt rajta, es egy kicsit kopott polo.


Most komolyan.. A kepeken, akar barataival volt, akar egyedul soha nem volt rajta ilyen ruha. Es senki ne mondja nekem hogy a kepekhez mindig kioltozott, mert volt hogy spontan elkezdtunk kamerazni es otthon sem volt rajta ilyen "ocska" cucc.


Most engem akart ezzel elijeszteni, vagy mi?

Amugy elvoltunk, elhulyultunk, csak ez nem tetszett..


Akar meg talalkozni, es en is.

Csak ezt nem ertem.. :S


2010. aug. 4. 12:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Majd ha jártok adj neki öltözködési tanácsokat
2010. aug. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Arra nincs szuksege, mert alapjaraton fel tud oltozni.
2010. aug. 4. 12:57
 3/22 anonim ***** válasza:
Szerintem a pasik nem adnak annyit magukra, abban vannak amiben jól érzik magukat.Csak a lányok szoktak kiöltözni és kicsinosítani magukat, amúgy meg lehet anyagilag már nem áll úgy és ezért nincs csak kopott dolgai.A páromnak pl. majdnem minden ruhája ki volt égetve amikor összejöttünk, igaz azóta már újítottam neki pár új dolgot(szülinapok, karácsony stb.)de én nem a ruha szerint választok.Nekem is van olyan ruhám ami régebbi,de nagyon szeretem, más szerint szakadt és nem áll jól,de én jól érzem benne magam.
2010. aug. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
lehet kíváncsi volt h. így is elfogadod, vagy csak a külsőségek számítanak.
2010. aug. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle, h. ez miért volt?
2010. aug. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Persze, nincs neki. A talalkozo elott 2 nappal kameraztunk es tok normalis ruha volt rajta.


Akkor ?

2010. aug. 4. 13:00
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, nem elijeszteni akart... Biztos tetszik neki, vagy azt gondolta, neked tetszene. Ha nagyon zavar, említsd meg neki, mennyire jól néz ki ez meg az a ruhája. Legközelebb abzok közül választ majd. :)
2010. aug. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
a kopott cuccok a menöek mostanság.
2010. aug. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Hat de mindenhova mashova fel tud venni egy normalis farmert meg polot, a velem torteno elso talalkozaskor meg kopott ruhat.


Nem tudom......

2010. aug. 4. 13:02
 10/22 A kérdező kommentje:
Hat o nem az a fajta menozo srac.
2010. aug. 4. 13:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!