Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gólyatáborra milyen ötleteitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gólyatáborra milyen ötleteitek vannak? Hogy közelítsek a lányokhoz?

Figyelt kérdés

fiú vok, és még nem volt lányokkal sajnos kapcsolatom. és ezen szeretnék változtatni, ezért szeretnék ÉRTELMES válaszokat...

köszi


2010. aug. 4. 13:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
29%
Gólyatábor + kapcsolat? Nna neeeee... max. egy karist :)
2010. aug. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
egyéjszakás is kapcsolat, nem? :D
2010. aug. 4. 13:19
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem a legalkalmasabb hely erre, de talán igazad van más világot élünk manapság... Ne csüggedj én sokkal idősebb vagyok és nekem sem volt, nem vagyok homo mielőtt itt oltanátok.
2010. aug. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%

Hát a Gólyatáborban szerintem se várj semmit.


Max. ismerkedés, haverkodás lesz ott, az meg megy, nem?

2010. aug. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
29%

Akkor én nagyon régimódi vagyok, de a kapcsolat nálam többről szól...


Testi kapcsolatod sem volt? Biztos, hogy a szüzességed elvesztésére egy gólyatábor a legmegfelelőbb?


Jó, tényleg vannak olyan nyomingerek, akik csak egy részeg csajt képesek megd*gni, nna de ez milyen szánalmas már...

2010. aug. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
29%
rákjárásban.
2010. aug. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
29%

rákember rákember nemelőre nemhátra csak rákember rákember


freddy got fingered a film címe

2010. aug. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egy éjszakás az nem kapcsolat.
2010. aug. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mutasd magad hűvösnek és közönbösnek mindenki iránt. Akkor a lányok akik nem ismernek azt fogják hinni hogy te egy nagyon jó pasi voltál a volt iskoládba, és rengeteg csaj oda volt érted.
2010. aug. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Figyu, igaz,h még van egy évem a táborig, de mindenki tudja,h miről szól...Pia, full részegség, buli, és midnenki kihasználja az alkalmat....Esetfüggő,h mi lesz..sztem ismerkedj a csoporttársakkal aztán úgyis lesz vmi...elvégre egy helyre fogtok járni:P
2010. aug. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!