Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket ez zavarna?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogyha pl. együtt aludnátok a barátnőtökkel, és ő nehezen aludna el, meg alvás közbe rugdos(persze nem szándékosan), és össze-vissza forgolászik, a párnát pedig kisajátítja álmában, de ezt se szándékosan teszi. Szólnátok neki, vagy mit csinálnátok? Kort és nemet is lécci!
2010. aug. 4. 13:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, egy kis ágy háború belefér 0 energiába. 17/F
2010. aug. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
engem nem zavarna mert néha énis ilyen vagyok lehet még örülnék is neki:):) 15/F
2010. aug. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
engem nem mert én is ilyen vagyok 15/F
2010. aug. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
49%
Zavarna kor/nem
2010. aug. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
nem zavarna igaz én csaj vagyok de nem zavarna ha a barátom et csinálná..mosolyognék egyet, esetleg adok neki egy szájrapuszit ha már lenyugodott és ennyi
2010. aug. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
78%
engem nem zavarna hatalmas ágyam van, hozzám bármikor jöhetsz fogolódi és rugdalózni:D amugy ha zavarna lefognálak XD!!! 23/F
2010. aug. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
84%
igen, lelökném az ágyról XD
2010. aug. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
88%
hu énis ien vagyok, elég nehezen alszom el olyan két oráig forgolodok mindig xD meg ha fel akarnak kelteni olyankor reflexböl ütök, anyámat regel mindig gyomorba vágom mikor suli idö van xDDD ha meg fiuval alszol akor fáraszátok le egymást és rögtön nem lesz ien gondotok :D
2010. aug. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok:D különös módon ha alszok valakivel, akkor nyugodt vagyok. de volt már olyan hogy teljesen megfordultam az ágyba (lábam a párnánál..:D).
2010. aug. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Nem zavarna, én is iylen vagyok.

21F

2010. aug. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!